şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ing. sıradışı
 • davulcu, organizator, studio-cafe'nin %33,3333 hissesine sahip patron(ki bu mekan batmıstır.), 7 senelik üniversite ogrencisi. ortamların aranılan sahsiyeti. 3 gunluk olimpos tatilimizde nesemize nese katan insan. amuda kalkar düser, organizasyon yapar batırır, okumak ister bitiremez. ama varya dadından yinmez. hayatımda onun kadar kafasına koydugunu yapmak icin azim gosteren bir insan bilmedim, tanımadım. sevgi ve saygılarımı sunuyorum
 • şu aralar civciv tadında gezen,okulu bombalayacağından korktuğum kafa adam.
 • electro swingten esinlenen ritimlerle hip hop yapan, prodüksiyonlarını çoğu zaman odd chap'in yaptığı muazzam sanatçı. kendisinin youtube' da halihazırda fazla bir takipçisi olmamasına karşın yaptığı müzikler aşırı keyifli ve tekrar tekrar dinlenebilir müzikler (klipleri de oldukça keyifli) ve düzenli güncellemeleri, vlogları, canlı yayınları ve elbette ki yeni müzikleriyle kitlesini gün geçtikçe arttırmakta. bazı yerel mekanlarda çalıp birkaç kayıt çalışması çıkartmış olmasına karşın hala müziklerini ücretsiz dağıtan koca yürekli insan. ayrıca 3 kişilik the swinghoppers adında bir cover grupları da vardır ki o tamamen ayrı bir başlığın konusu.

  bazı müzikleri için:
  p&p
  anxious people
  swingers party
  just clicked
  weekend living

  (bkz: buralar değerlenir)
 • prodüksiyonunu yine odd chap'in yaptığı i don't normally like hip hop but this is alright isimli ilk albümünü 2018 ekim ayında dijital olarak internet sitelesinden satışa çıkartmış müzisyen. şu sıralarda müziklerin video kliplerini çekiyorlar ve kliplerin 3'ü youtube kanalları üzerinden paylaşılmış durumda (ücretsiz indirme linkleriyle beraber).

  first love
  hipsters are coming
  bad friend

  üç şarkı da çok hoş olmasına karşın özellikle albümde gördüğümüz konuk sanatçıların da çok hoş bir hava kattığını söyleyebiliriz. first love'daki zenci abimizin nakaratıyla hipsters are coming'deki sharleena ray'in nakaratları özellikle şarkıları muazzam hale getirmiş denilebilir. tabii yine önceki kliplerindeki gibi sadece 5000 abonesi olan bir kanal olarak muazzam klip prodüksiyonlarına sahip olduklarını belirtmeden geçmemek lazım.