• buna gülünmesini bekleyenler sayesinde şahanlar şafaklar ferrari kullanıyor.
    aziz nesin'in yetiştiği bir ülkede mizah nasıl bu hale geldiyse kim getirdiyse allah bin belasını versin.

yıllar sonra 2021 yazı yangınlarından sonra gelen edit: şahan kusura bakma.
  • eğitimin ailede başladığını bir kez daha gösteren olay. "öğretmenler şu kadar maaş alıyor ama çok tatil yapıyor." diyenler gelsin izlesin bakalım hangisi bu çocuk müsvetteleriyle uğraşır?
  • öğretmen sürekli yatıyor, boşa maaş alıyorcuların çocukları ya da bizzat kendileri tarafından yapılmıştır. bu tip bir şaka kendisine yapılsa acaba ne yapar? söyleyeyim tekme tokat girer o şakayı yapan çocuğa. öğretmen ne yapabilir; hiç bir şey. sike sike bu çocuk!ların dersine girmeye devam edecek ve bu angutlara eğitim vermeye çalışacak. hadi bakalım başarılar.
  • "buna gülen adamın verdiği oyla benim verdiğim oy bir mi lan şimdi!!" düşüncesini iliklerimize kadar hissettiren bir video ve entrydir.

(bkz: terbiyesizlik)
    (bkz: hadsizlik)
    (bkz: edepsizlik)
    (bkz: aile içinde verilmeyen eğitim) nedir ve nasıl olur ispatı niteliğindedir.
  • bu şakayı yapabilecek kadar zeki, bir yandan da buna gülebilecek kadar salak olan bir nesili gözler önüne sermiş şakadır.
  • saygısızlık ve terbiyesizliğin adını şaka kisvesi altında legalleştirmeye çalışanları ortaya çıkarmıştır. çünkü biz bilmiyoruz şaka nedir, nasıl yapılır değil mi? evet.
  • saçmalık. yalnız o akıllı tahta nedir ya, teknoloji nasıl da gelişmiş transformers gibi tahta yapmış adamlar.
  • bir takım öğrenci müsvetesi tarafından yapılmış saçmalık, şaka falan değil. (bkz: dayak şart)
  • hababam sınıfındaki ahmet'i hatırlatan şaka. (?)

--- spoiler ---

evet sana sana sana hepinize be. rezil iğrenç yaratıklar. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara? onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor, okumak istiyor. onlara yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz. aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz. hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz...
    --- spoiler ---
  • hocayı tenzih ederek konuşuyorum: sınıftaki tek akıllı varlık şaka yapmaya zorlanan tahta.
    evlerden ırak bir şaka.
hesabın var mı? giriş yap