• bu seneki performansı ile beşiktaş'a gelmesini çok istiyorum. henüz 24 yaşında fakat futbol olgunluğu üst düzeyde. atiba ile vedalasacaksak okay ile anlaşmamız iyi olur. son üç sezon trabzonsporda hicbir hoca kendisinden vazgeçememiş ve 32 maç ilk 11 başlamış.

siradan yabanci kulüpler aklını çelmezse beşiktaş performansı ile daha iyi üst düzey kulüplere gidebilir.
  • çok iyi çok da güzel olur bu.
  • hoşuma gitmeyen trasferdir. okay yokuşlunun abartılmış bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. bir çok maçını izledim. orta saha daa çok fazla top kaptıran güvenirliği düşük bir oyuncu , her ne kadar fiziksel olarak iyi olsada. beşiktaşta ilk 11 oyuncusu asla olamaz tolgay medel oğuzhan varken . yedek kulübesinde bekleyecek bir oyuncu için tolga gibi takıma abilik yapan ve nereye koyarsan oynayan , oynatmadığın zaman sorun çıkarmayan bir mustafayı vermek çok mantıksız geliyor bana. ben bu iki ismi ancak ve ancak burak yılmazın yerine verirdim doğrusu. deneyimi , hırsı ve arkaya koşularıyla bize özellikle deplasmandaki kapanan takımları açmamızdaki sorunu giderebilirdik.
  • hayırdır galatasaray'ın bi ara yaptığını beşiktaş mı yapıyor? trabzospor'un bütün oyuncularına çöküyor
  • haberi yapan arkadaşın alkollü olduğunu gösteren iddia.

haberde ödeneceği iddia edilen bonservis bedeli takasla verilecek iki oyuncunun maaşını karşılamaz, oyuncuların transferde “çöp” olarak dikkate alınacak oyuncular olduğuna hiç girmiyorum bile.

7 milyon € civarı yurtdışına serbest kalma maddesi olan ve yönetimin maaşına zam yaparak kaldırmayı düşündüğü adamı 2.5 + 2 çöp adama alabileceğini düşünmek güzel kafa
  • artık olması gerekendir. west bromwich küme düştü. celta vigo'ya geri dönecek. euro 2020'ye kalmadan alınabiliniyorsa alınmalı. yoksa premier lig'de kalır.
  • 2021 ana transfer sezonunda son dakikada gerçekleşebilir. bir ihtimal.
  • beşiktaş'ı bırakmama sebep olur.
  • asla olmaması gereken transferdir. leş gibi topçu.
  • gereksiz ve yanlış bir transfer olur. mehmet topal'ı neden aldın o zaman diye sorarlar.
hesabın var mı? giriş yap