• tamam adam çok teknik, çok estetik filan da sosa'nın yediği tekmelerin üçünü yese sezonu kapatır hemuaa..
  • bu ne amına koyayım. araplar parayı bastırıp bütün gerekli özellikleri 99 olan adam yaratmışlar. şut var drippling var çalım var vizyon var pas var teknik var futbol zekası var atletizm var çeviklik var atiklik var çabuluk var. var oğlu var daha. tıpkı benim gençliğim.

al bunu üç forvetin ilk üçte olsun gol krallığında. kariyerinde 45 maçta 30 asist 4 golü var. yetenek fışkırıyor resmen adamdan. siktir et ziyech'i falan. al bunu gel, bonussimo yaz formasının da arkasına. garanti'ye ödetirsin parasını. evet.
  • olm ne oluyor ben anlamadım. aboubakar, abdulrahman. rakipleri oyuncu isimleriyle korkutup yenmeyi amaçlıyoruz sanırım. ben de naçizane şu adamı önereceğim: https://tr.wikipedia.org/…iki/abdürrezzak_hamdullah
  • youtube da on dakikalık videosunun henüz birinci dakikası dolmadan oha çektiğim yeteneği bir yana olağanüstü bir zekaya sahip olan futbolcu. sanki araplar beynine çip takmış. adam resmen x-ray cihazı gibi. videoyu durdurdum ve hala kendime gelemedim. o nasıl paslar öyle yarabbim. henüz kendisine top gelmeden sahada kimin nerede durduğunu görebilen ve nereye hareket edeceğini çok önceden bilen ve olabilecek en doğru yere top ayağına değer değmez atabilen ben diyeyim uzaylı sen de başka bir şey...
  • bugün oynanan asya kupası çeyrek final maçında japonya'ya çok güzel bir panenka penaltısı atan futbolcu. bu penaltıyı böyle kullanmak gerçekten yetenek ister.
  • #omarkartalolsun kampanyası başlatılan futbolcu.

al bunu sosa yerine hemen al al al al al
  • bizim teneke bağlayıp yolladığımız tabata'nın çekik gözlü messi kesildiği topraklarda top koşturmakta olan futbolcu.
  • abartılmış balon. arap liginde ben de oynarım ammua.
    (bkz: nick entry uyumu)*
  • hakkında neden hiç entry yok şaşırdığım çok yetenekli arap futbolcu. 1991 doğumlu. manchester city tarafından denemeye alınmış ancak çalışma izni sorunundan dolayı anlaşma olmamış. bu kadar yetenekli olmasına rağmen kulüpler neden çok az ilgi gösteriyorlar anlamış değilim.
hesabın var mı? giriş yap