• ya cidden bıktım şu her 3. sayfa haberinde ''allam artık sonumuz gelsin, bu nasıl bir dünyaa off'' triplerinden.

her tarih, çağ ve yerde insanlığa sığmayan şeyler yapan; bazen bunu gizlice, bazen bunu milyonların gözünün içine bakarak yapan insanlar oldu ve olacak. bu kadar uç örneklerle neden tüm dünyanın yanmasını istiyorsunuz arkadaş cidden ne boş bir ağlama bu ya.

iğrenç bir olaydır.
  • şeytan uyuyakaldı bir gün. rüzgar sert esti. üç tüy düştü şeytandan. biriyi paraya yapıştı, diğeri mevkiye, öteki de ihtirasa. o günden sonra şeytan hiçbir iş yapmadı.

(bkz: erdal demirkıran) (bkz: dünyanın en akıllı insanından masallar)
  • boş boş ekrana baktım bir süre ne yazsam bilemedim. bu nasıl bir iş ?
  • açmayın böyle başlıklar lan. hem oğul, hem de baba olan adama okuttuğunuz habere bak!!

edit: adana psikopatları ve conoları ile ünlüdür tamam da, ruh hastası sapık yaratıklarla kurulabilecek bir bağı yoktur.
  • küçükken kimse cehenneme gitmesin diye dua ederdim, hani fazla vicdanlıyız ya, kıyamıyoruz kimseye. ama bu nedir ya? şeytanı bu adamla yüzleştirsen "ben ne kadar masummuşum" der herhalde.
  • azbimola ne arkadaş ? muhtemelen tık almak isteyen bir sitenin asparagas haberi. başka hiçbir ajansta yok.

her gördüğümüz habere atlamamak lazım. önce bi kontrol edin başka hangi güvenilir kaynakta var diye.
  • büşra sanay'ın kaleminden dökülen "kardeşini doğurmak" adlı kitabı okursanız güzel ülkemizin nerelerinde daha neler neler yaşanıyor görürsünüz.
  • ciddi anlamda sahte duran haber. hem haber içeriği, hem haberin yazım dili saçma duruyor. inanmamak lazım. yani inanmak istemiyorum.
  • farklı bir kaynakta gören yoksa yalan olan haberdir
  • kızmayın ama (bkz: kaynak götüm) tarzında bir haber.
hesabın var mı? giriş yap