• medya pompalaması ile bir günde şöhret olup üç günde sönenlerin aksine, yavaş yavaş yükseliyor.
    konserlerinin gittikçe daha fazla dolmaya başladığını gözlemliyorum. sahnesi her geçen gün daha da iyi oluyor.
    (yok yahu, sıkı konser takipçisi falan değilim. ücretsiz halk konserlerini takip ediyorum sadece).
    hele son konserinde kaval sanatçısı cihan yurtçu'yu da konuk etti ki... o ne güzel bir müzik ziyafetiydi.

bir yanım diyor ki, daha fazla tanınmalı, herkes bu sesi duymalı. ama bazen de diyorum ki, acaba çok fazla tanınmasa da piyasanın çarklarına kapılmasa daha mı iyi olacak ne...
    hep böyle temiz kalsa, hep böyle içten, hep böyle doğal.
  • geçtiğimiz günlerde samet kölemen ile beraber verdiği konserle varşova'yı sallamış güzel sesli, kibar türk halk müziği solisti.
  • (bkz: bir güzelin aşığıyım) türküsünü muhteşem yorumlamış.
    ağzına sağlık.
    https://www.youtube.com/watch?v=jcwi26qd7fg
  • çıkışını ‘kirpiğin kaşına değdiği zaman’ parçası ile yapan, canlı performanslarını çok beğendiğim türk halk müziği sanatçısı. ‘ey tabip’ ve ‘leyle’ diğer beğendiğim parçaları.
    şu sıralar oksimoron tv’de ‘özgür konuklar’ isimli programı sunmaktadır.
  • değeri pek bilinmeyen türkücü. bence kirpiğin kaşına değdiği zaman, babuba gibi türküleri çok güzel seslendirmektedir...
hesabın var mı? giriş yap