• hiç ama hiç samimi bulmadığım zat.
    sürekli doktorluktan,hekim haklarından bahsederken,bizim birbirimizden başka kimsemiz yok vs falan cümleleri kurarken
    benim ve bir çok hekimin mesajına bakmayan zat.
    her türlü meşgalede kendisini rahatsız edici bir şekilde çok fazla ön plana çıkarmaktadır.
    tusla ilgili çeşitli platformlarda çeşitli paketler satmaktadır,
    bts ,nlp adlı şeyleri söylememe gerek yok bilen biliyor bu saçmalıkları .
    ya bakıniz ;sürekli hekim hakları diyip ,ağzınızdan hekim kelimesinini düşürmeyip daha sonra hekim kardeşlerinize saçma sapan tus videoları,bireysel danışmanlık paketleri satmaya çalışırsanız ve aynı zamanda her 3 hikayenizden biri bu saçma reklamlar olursa tabi ki komik duruma düşersiniz.
    instagramda ki takipçi sayısına bakmayınız ,parayla takipçi satın almıştır .
    son olarak fizyoloji histoloji embriyoloji derslerini anlatmaktadır,o kadar kötü ve itici anlatır ki dayanamazsınız izlemeye,beğenen de duymadım zaten derslerini.
  • tıp fakültesi öğrencilerinin ve yeni mezun doktorların en büyük mânevi destekçilerinden birisi olan tıp doktoru. hekime şiddet isimli kitabın yazarı.
  • kendini bu ülkeye adamış, vatan sevgisi kimseyle karşılaştırılamayacak derecede yüksek olan kıymetli bir uzman doktorumuz. ülkemizin sahip olduğu nadide yer üstü zenginliklerinden biri. yüzlerce binlerce uzman doktor üzerinde de hakkı vardır. ülkemize sağladığı katma değer de vatan sevgisi de kolay kolay kimseyle karşılaştırılamaz. seviyoruz kendisini. saygılar sunarım buradan kendisine.
  • meslektaşlarının yanında duruşunu takdir ettiğim tıp doktoru.
  • özkan hoca hayatımda tanıdığım en özverili ve mütevazi tus hocası olabilir. mezun olduktan 2 yıl sonra tus çalışma donemimde bts üzerinden ozkan hocayı tanıma şansım oldu. 100den fazla öğrencisinin her problemiyle özel olarak ilgilenen başka bir hoca tanımıyorum. gerek ülke gerek dünyada tus döneminde olan olaylardan bizi moral konuşmalarıyla sakinleştirdi. hem bts içindeki düzen hem de özkan hocanın haftalık dersleri sayesinde akıl sağlığımı ve calisma hevesimi koruyabildim. hem gerçek hayatta hem de online olarak hekimleri korumak ve gerçekleri başkalarının da görmesini sağlamak için sürekli çalışıyor ve onun sayesinde bir çoğumuz yurtdisi için çalışmak yerine tusa devam ettik. insanları tanımadan atıp tutmak baya kolay bu platformda ama kendisini bizzat tanımış biri olarak iyi ki hayatıma girmiş, yoksa son tusta aldığım puanın yarısını alamazdim, çalışmaya motive de olamazdım.
  • askeri savunan, onun yaptığı propagandayı eleştiren (belki küfür eden) yoksulları dava ediyormuş. bu ülkede tsk diye bir kurum var ve çok güçlü biliyorum. cumhurbaşkanı var, yoksulların halk tabakasının oylarıyla seçilen. yani hukuk denen zenginleri koruyan şeyin halka karşı kullanılmasına izin mi verilecek?
  • tus duayeni olan muazzam insan. doktorlugunun yaninda tus egitmeni piyasasının en iyi fizyo hocasi. derslerime de gelmisti baya samimi biri. su an kendi basina eğitimler veriyor ama keske dersaneye geri donse.. wp gruplari kurmus ama iyi mi bilmiyorum. kullanan varsa destek plz. oturulup 2 3 saat dinlenilecek insandir minik bir tavsiye.
  • kendisi ile ilgili şöyle şeyler dolaşıyor. intihal yapıp kara listeye alınmış dergi tarafından

görsel
    görsel
  • ben sana doktor olamazsın demedim insan olamazsın dedim diyeceğim doktor.

"yanlış anlaşılmicaksa bu sokak köpeği severleri garipsiyorum. 2 twit önce suriyeliler gitsin gebersin parklara sıçıyorlar diyen adam köpekler toplatılmasın onlar bizim dostumuz tribine giriyor. abartma diyosun yok efendim hayvan sevmeyen insan sevemez diyor. allah allah öyle mi?

...

uygun şartlarda iyi bir toplatılma şart. böcek te öldürmeyin sinek ilacı da sıkmayın yok efendim balık da yemeyin gibi klişelere gerek yok. bazı hayvanlar evde beslenmeli sokakta gruplaşmalarına izin verilmemeli. bu ivedilikle yapılmalı"
  • https://twitter.com/…?t=1pdiiay8dtoitphq4y6rgg&s=19

istanbul tıp fakültesini birincilikte bitirmiş ,çok güzel anlamlı ve tarihi bir konuşma yapmış, çiçeği burnunda meslektaşıma öfkeyle,hadsizce yaklaşan zat.
    bir de malesef bu zat sürekli hekimlerin yanındaymış gibi durmaya çalışır ama saçma sapan tus dersleri yaparak para toplar.

edit: beklediğim gibi bir sure sonra tweetini silmistir hahaha.
    https://twitter.com/…?t=hcc4f2d6psesqnfyg-_fca&s=19
    özür niyetinde paylaştığı tweet te bile,meslektasimizdan hanımkızımız diye bahsetmiş,buna gelen eleştiriler sonrasi ise kadın meslektaşımız gibi yine yersiz nitelendirmeler kullandirmıştır.
    hiç şaşırtmıyor...
hesabın var mı? giriş yap