• (bkz: bdsm)

çirkinlerin bondage eylemi sırasında yarı para alması bana çok koydu. ulan gerçekten hayat çirkinler için çok çirkinmiş.
  • bu haberin nesi akıllara durgunluk verdi anlamadım? insanların rıza dahilinde, ölüm veya yaralanmaya sebep olmayacak fanteziler yapması ne gibi bir suç oluşturabilir? velev ki işin içinde para olsun.

buradaki suç isnadını, yapılacak işin cinsini gösterir nitelikteki video kayıtlarının iş teklifinde bulunulan kişiye gönderilmesi ve buradaki taciz unsuru oluşturuyor sanırım.
  • firma: kargonuz dağıtımdadır.
    o sırada kargocu : şlak şlak şlak
  • para verilmeden teklif ediliyor ve yapılıyor olsa derim ki "kadınların da cinsel fantezisi demek ki". fakat para vererek yapılması maddi olarak zor durumda olan insanları kullanmaktır.

fakat benim daha çok merak ettiğim şey neden ısrarla kargocu olduğu belirtiliyor ?
    belli ki işi ile bir alakası yok.
    anladığım kadarı ile kargo getirdiği sırada da yapmıyor. neden kargocu olduğu bu kadar vurgulanıyor ki ?

başlık önceden kadınlara para verip falaka videosu çeken kargocu şeklindeydi. o yüzden pek bir anlamı kalmadı gibi 2. paragrafın. haber içeriği hala aynı şekilde.
  • savunduğumdan değil, yabancılar yapsa (bkz: fifty shades of grey) olur. kadın yapsa (bkz: dominant) olur. bana göre her türlüsü sapkınlık.
  • zengin yapınca bdsm şibari, yoksul yapınca falaka, kaba dayak.

zorlama yoksa ve rızayla kayıt almışsa herhangi bir ceza almayacaktır.
  • (bkz: hani marjinal bizdik)

t: millet ne kadar rahat ya, ben birini kahveye davet etmek için 40 takla atıyorum.

edit: baya bir kişi aynı sorundan muzdaripmişiz. gelin sarılalım *
  • kim tanımadığı birinin evine gidip 500 tl karşılığı ellerini kelepçeletirki. diyelim gittin eve ellerini kelepçeleyip sadece falakaya yatırcam diyince inanıyorlar mı? ulan sığır elin kelepçeli. falakayı bitarafına soksa ne yapıcan? her gün ayrı cinayet haberi geliyor.

ayrıca görüntüledeki kadınların çoğu eli ayağı düzgün. 500 tl için bunu yapmayı kabul ediyorlarsa diyecek lafım yok daha.

bunu kendine müstahak gören beyninize...

tanım: saçma sapan bir fetişizm haberi
  • zengin yapınca bdsm fakir yapınca kargocu.. lanet olsun böyle çifte standart bakış açısına.
hesabın var mı? giriş yap