• fiyatları uygun, ürün orijinal, paketlemesi çok sağlam, kargo hızlı.

perşembe sipariş ettiğim parfüm biraz önce geldi, kartvizitlerinin arkasına "ithalatçı firma bandrolü kutunun altında" yazmışlar, bir de küçük bir hediye yollamışlar :)

teşekkür ederim kendilerine.
  • demin burdaki övücü yorumlara bakıp sipariş vermekten son anda vazgeçtiğim site. zira eğer bir şey ekşi’de övülüyorsa o şeyin tam tersini yapmam gerektiğini acı tecrübelerle öğrendim.

ayrıca şikayetvar.com’daki ilk 10 yorum sahte parfüm sattığını iddia etmiş.
  • http://www.checkfresh.com/…o-find-batch-number.html

siteye girin, alttaki açıklamayı okuyun, paranızı sokağa atmayın.
  • 339 liraya sattığı 100 ml chanel coco mademoiselle edt ‘nin orijinal olması imkansızdır. genelde bu tarz siteler yurt dışı fiyatından satıyoruz derler de bu fiyata satılmıyor yurt dışında maalesef. 100 ml intense edp’si %10 duty free ‘ye özel indirimle 110 euro’ya gelmişti 2 ay önce. varın gerisini siz hesaplayın.

internetten parfüm almak isteyenler için; dürüst satıcılar az da olsa vardır fakat bir parfümü yarı fiyatına satmayı geçtim, yurt dışı fiyatından %15-20 ucuza satabilmek bile kolay değildir.
    sahte olmasa dahi en iyi ihtimalle son kullanma tarihi geçmiştir.
    bazıları da tester parfüm satıyorum, ondan ucuz der. bu durumda kimsenin aynı parfümün onlarca testerını satamayacağını akılda bulundurun. testerlar tek tük olur. piyasa sahte parfüm kaynıyor.
    bu tarz oyunlara düşmemek için yapacağınız tek şey var : daha önce hiç kullanmadığınız bir parfümü online satın almayın.

ps: 329 liraya da 100 ml dior jadore edp satıyorlar. vay anasını.

ayrıca hala “acaba tam bir iyilik perisi olup kendilerini milleti kaliteli parfüme ucuz fiyata ulaştırmaya adamış olamazlar mı “ diye düşünenler, site hakkında şikayetvar sitesinde yazılan şikayetlere bakabilir. diğer siteler en azından 100-150 liraya sahte parfüm satar. bunlar ise 400-500 liraya satmış çoğu sahte şikayeti yapılan parfümü.
    yine vay anasını demek istiyorum izninizle.

edit : parfumbank şikayetlerini buradan okuyabilirsiniz.
  • dior, dolce, paco, hermes gibi bilimum markaları türkiye' de çatısı altında toplayan şirketin görsel tasarımcısıyım; ben ve diğer şirket çalışanları bile ancak yarı fiyatına yakın alabiliyorken; orada yazılanlara kanıp böyle yerlerden alışveriş yapan ancak süzmedir. bir de şikayet etmişler, çocuk gibi. arkadaşlar sizin yaşınız kaç?

tanım: sahte ya da tarihi geçmiş türlü sıvıları ünlü parfümler adı altında satmaya çalışan dolandırıcı site.
  • buradaki olumlu yorumlara bakip parfum siparis ettigim ve pisman oldugum web sitesi. burberry brit for her satin aldim. bu parfumun sisesi uzun zamandir degisti. bana gelen parfum eski sise. ılk buradan suphelendim zaten. sise de kaliteli degil, parfum kalici degil. eski parfum siselerime baktim, hepsi vol 80%, ama bana gonderilen 78%. maalesef ki gercek degil. oyle ya da boyle parfumu bitirecegim ama bir daha asla alisveris yapmam.
  • sektörden biri olarak söylüyorum, almayın. kesinlikle sahte ürün. gerçek ürün üzerinden para kazanabiliyor olmaları imkansız.
  • sahte parfüm almak için doğru adres
  • duty free fiyatının altında aldığınız bütün parfümler, evet bütün parfümler sahtedir. hele internetten parfüm alıyorsanız %99 ihtimalle sahte parfüm alıyorsunuz.
  • fiyatları gayet makul. ben bu arkadaşların yerine gittim sirkecide bir han'ın 5.katında yapıyorlar işi. mesai saatinin dolmasına 1-2 dakika kala gitmiştim ona rağmen gayet iyi güzel davrandılar açıkçası.
    parfüm de kalıcıymış , bana öyle gelmese de bizim hatun hırkasına sıkmıştı 1 hafta sonra (yıkandıktan sonra) bile hâlâ koktuğunu söyledi. bazen parfümbank ajanı mı diye merak ediyorum açıkçası. öhöm
    velhasıl iyiler hojlar.
    önemli not : eğer siz de benim gibi gidip almayı düşünüyorsanız arayıp haber verin adamlara ki depodan getirtsinler..
hesabın var mı? giriş yap