• nezih sabahlar isimli yayınlarını kahve eşliğinde izlemekten çok keyif aldığım youtube kanalı. çok tatlı ve uyumlu bir çift. bizden birisi olması ise cabası.
  • gürkan, aralara sokuşturduğun ingilizce kelimeler olmasa şeker gibi adamsın. "emm reckless, nedir onun türkçesi?" ensene bir tane şaplatasım geliyor her seferinde. gül'de o kadar denk gelmiyorum ama gürkan, sen bu konuda kendine çeki düzen vermelisin. bak istersen önündeki suyu huşu içinde 50 yudumda iç ama gözünü seveyim bırak şu ingilizce ifadeleri. anadiline de hakim adamsın üstelik. yakışıyor mu senin gibi adama? hayır, itin birisi olsan hiç kafaya takmam ama seviyorum seni, düzgün bir insansın nihayetinde. yetkili de bir abiye benziyorsun. gözüm üzerinde. "gözüm üzerinde" işaretini de yaptım burada.
  • radyovâri programlar yapan iki güzel şahısın youtube kanalıdır. evet, youtube'un dibi hareketi ile tanıdım ve hayatıma anlam kattılar. siyasi konuşmaları, türkiye gündeminden sohbetleri çok daha hoşuma gidiyor.
  • son zamanlarda youtube'da sayısı artan kalitesiz geek kanalların tam tersi bir şekilde seviyeli, sohbet havasında incelemeler çeken bir çift. izlenme sayılarının düşük olması üzücü. ayrıca gül ahmet ümit'in kızıymış.
  • 10 mart itibariyle bitmiş bir kanaldır. gül'ün tek başına içerik yapmaya devam edeceğini zannetmiyorum. gürkan'ın kanalı neden bıraktığını anlamıyorum. aralarında bir problem olduğunu varsayıyor ve kanala geri dönmeyecek olsalar bile problemi çözmelerini temenni ediyorum.

edit: bugün gelen açıklamaya göre artık partychatoyun adı altında bazen birlikte, çoğu zaman ayrı ayrı oyun videoları atarak içerik üretmeye devam edeceklermiş.
  • bir şekilde büyüyemeyen ve kelimenin tek anlamıyla underrated kalan pek nezih bir youtube kanalı. gerçekten anlayamıyorum, bu kanal neden büyümüyor? haberleri ve gündemi takip edebilmeniz için nezih sabahlar, sinema, oyun, dizi vb. gündemini takip edebilmeniz için haftalık party chat live, farklı dizilerin, vizyondaki sinema filmlerinin inceleme videoları ve farklı türlerdeki oyun yayınlarıyla bu kanalın büyümesi için daha ne yapması gerek anlamıyorum. insanlara kalite mi fazla geliyor, nedir yani?

gelin artık şuraya, nezihliğin tadına varın: party chat youtube kanalı
  • geek içeriğinin zeka yaşının azalarak çöplüğe döndüğü youtube mecrasında kaliteli ve seviyeli muhabbetleri ile gönlümüzü kazanan youtube kanalıdır. kendileri gibi güzel insanlardan oluşan nezih bir takipçi kitlesi de vardır.

eleştiri kültürü namına örnek alınacak, eğlenceli ve dopdolu içerikleri umarız uzun yıllar devam eder. seviliyorsun party chat. nezih kal!
  • gürkan beyin twitter'dan yaptığı açıklamaya bakacak olursak party chat oyun ismiyle dönüş yapacaktır. yalnız tam olarak eskisi gibi de değil sanırım, beklemekte yarar var.

https://www.twitch.tv/partychatoyun
  • yeni yayın dönemine başladığımız, bir küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk kanalımız. canlı yayınları twitch'e kaydırdık, programları da değiştirdik biraz. hafta içi her sabah 11'de nezih sabahlar yapıyoruz. salı 13'te haftalık oyun gündemini konuştuğumuz coopplay, perşembe saat 13'te ise sinema tv dünyasındaki gelişmeler üstüne lafladığımız sinemascoop var. dizi ve film incelemeleri ayrıca youtube'da olmaya devam edecek zaten.
  • 4 pür/program

yanlış anlaşılmasın; "pürdikkat"in pür'ünden değil, ingilizce pure kelimesinin video başına kullanım ortalamasından bahsediyorum. dilimizde bu kelimeye tekabül eden o kadar çok kelime var ki, hepsi birbirinden güzel. kelimeleri burada sayacak değilim. kendileri de bilir zaten, türkçeleri gayet "nezih" sevgili dostlarımızın. takipteyim!
hesabın var mı? giriş yap