• senaryosu ilkinden daha tırt(sanki ilki... neyse ak) ama daha çok güldüren devam filmi. özellikle khan'ın trollediği sahneler efsaneydi.

--- spoiler ---

blart: pelerin ne için?
    khan: berberden direk buraya geldim.*

--- spoiler ---
  • filmin berbatlığı ve boşluğu bir yana paul blart'ın kızını oynayan hanım arkadaşın (adını özellikle aratmadım rüyama girmesin diye) çirkinliği ile iyice izlenmez hale gelen film. yani kız o kadar çirkin ki gerçekten onun olduğu sahneleri atlamak bile yetmiyor zira bir kere görsen tadın kaçıyor. hani endüstriyel dünyanın dayattığı güzellik anlayışı falan filan da yani bu kız bildiğin yaratık. hem de kendini güzel sanan bir yaratık.

bir sinema filminde figüran olmayan ve rolü icabı çirkin olmak zorunda olmayan her kadın güzel olmalı. bu işin kültürü budur.
  • neden amerikan filmlerinde kötü adamın yancıları sakar/salak olur da filmin baş sakar/salağına kahraman olma fırsatı verirken baş sakar/salak kendini gerçekten kahraman sanarak kostaklana kostaklana kadınlara yürür sorusunun cevabını veren filmdir.*

benim salaklığım da gece yarısı belki gülerim deyu bu filmi izlemem ve gelip buraya filmi gömen entri yazmam olsun.**
hesabın var mı? giriş yap