• bildirimleri kapatınca tıpkı diğer tüm uygulamalar gibi sesi soluğu kesilen uygulama...
  • genel olarak televizyonu, uydunuzu ve ses cihazınızı kumanda etmeyi sağlayan, program rehberinizi elinize taşıyan kullanışlı olduğunu düşündüğüm ama bir türlü kuramadığım program.dsmart'ın kullandığı next cihazı görmediği için kullanamadım...

galaxy tab için

düz android cihazlar için
  • lg televizyon ve dsmartın kendi cihazını kullanıyorum. ikisini de cayır cayır kumanda edebilen program. note 3 telefonumda bu ne işe yarıyor aq derken yanlışlıkla kullanmaya başladım. özellikle dsmart için tüm kanal listesini sıralayan süper bir uygulama. ama bazen listeden 55. kanalı açmak istediğinde sanki sadece 5 e basiyormus gibi kendiliğinden 5. kanala gidebiliyor. olsun varsın hiç yoktan iyi..
  • şahane bir uzaktan kumanda uygulaması. htc kendi tv uygulamasını kaldırınca bunu önermişti kullanıcılarına. kendi uygulamasından kat kat daha başarılı zaten.

odalar oluşturup, odalar içindeki neredeyse tüm uzaktan kumandalı cihazları kontrol edebiliyorsunuz. örnek vermek gerekirse mesela salon diye bir oda oluşturdunuz. salonunuzda tv, digiturk, blu ray oynatıcı ve klima var diyelim. tüm cihazları oluşturduğunuz odaya ekliyorsunuz. zaten yüzlerce markanın yüzlerce cihazı listesinde mevcut. böylece salondayken tüm elektronik cihazların kumandasını bu uygulamadan salon odasına girerek yapabiliyorsunuz. bunun gibi farklı odalar ekleyerek bu odalardaki farklı cihazları da ekleyerek her odada tek kumanda olarak kullanabilirsiniz.

bunun yanı sıra digiturk, d-smart gibi platformların kanal listeleri, yayın akışları, televizyon rehberlerine uygulamanın ana ekranından ulaşabiliyorsunuz.
  • internet bağlantısı istemeyen uygulama.
  • süper ötesi bir uygulama. kumandaları mı bulamıyorsunuz hiç sorun değil. telefondan kontrol edin digitürkü türksatı samsungu lgyi falanı filanı. telefonu bulamazsanız da tamam tamam şaka.
hesabın var mı? giriş yap