• penis iyidir de cevresi kötü
  • (bkz: requiem for a dream)
    (bkz: big tim)
    "i know it's pretty baby, but i didn't take it out for air."
    https://www.youtube.com/watch?v=eqikfkmb054
  • taşak kokusudur o.

erkek olup da kendisininki dahil yarak kürekle çok uğraşanlar bilir.
  • aynı durumun aynı şekilde sık sık duş almayan veya kıllarını düzenli olarak almayan kadınlarda da görülmesinden mütevellit dişil veya eril bünyelerle değil direkt olarak insanla alakalı bir durumdur.
    temizlenmeyen insanlar kokar, aynı şekilde penis veya vajina farketmeksizin cinsel organları da kokar.
  • (bkz: bunu babana sorsana delikanlı)
    bunu bekliyordum yıllardır ;))
  • bir erkeğin penisi pis kokan bir organ olarak görmesi ayrı konudur, bir bayanın görmesi ayrı konu..

böyle bir yargı erkekte varsa büyük bir olasılıkla onda cinsel yetersizlik veya yetersizlik kaygısı vardır... yine büyük bir olasılıkla başından başarısız bir cinsel deneyim geçmiştir.
    ha, o erkeğin cinsel tercihinde de bir durum vardır.
    böyle olanlar en kısa zamanda penislerinden kurtulma yolunu seçerler. var örnekleri. isim verdirmeyin bana...
    erkekler cephesinden daha geniş durum değerlendirmesi yapılabilir tabi...
    burada durayım...

gelelim bayanlar cephesine...
    penise karşı antipati duyma daha çok bayanlar arasında yaygındır...
    sorunun kökeninde elbette cinsel eğitimsizlik yatmaktadır...
    toplumumuzun cinselliğe nasıl baktığı saklı gizli bir durum değil... cinsellik adına ezici bir şekilde baskı altında kalan elbette kızlardır...
    bu baskı onları ergenliklerinden itibaren yakalarına yapışır..

örneğin ilk regl olmadaki korku, şaşkınlık, bir suç işlemiş gibi gizleme, saklama vs telaş ve korku hali daha ergenlik çağında iken kızların cinsellikten soğumalarına, kendi bedenlerinden tiksinmeye kadar varan bir dolu travmaya yol açmaktadır...
    ardından gelen bakirelik meselesi... yani diyeceğim cinsellikten uzak durmazsa başına onarılmaz işler açacağı korkusu ile geçen bir genç kızlık devri...

düşünün, beden mükemmel bir cinselliğe doğru hızla kendini hazırlamakta iken genç kızın bu gelişimi bedeninin kendisine ihanet ediyormuş gibi, kendini suça hazırlıyormuş gibi görmesi ne demek...
    göğüsler büyüyor,kasık genişliyor, koltukaltlarında ve cinsel organ çevresinde kıllar çıkıyor ve her ay şaşmaz bir şekilde olulan ve başkalarının haberi olmaması gerek kanamalar...
    yıllarca kimseye anlatılamayan, kimseyle tartışılamayan kaygılar, korkular, endişeler...

.....derken sonunda gelip çatan ilk gece korkusu...
    bonus olarak bir de o gece karşısında erkekliğini bir üstünlük gibi gören ilkel bencillikte bir yarma çıkarsa o kız penisten nefret etmesinden ne yapsın...

çok mu abarttım ne?...
    ya öf, her işemeden önce ellerinizi, işedikten sonra da yıkayın lan penisinizi işte çok mu zor...
    (ha bu iş bizde tam tersi yapılıyor, önce işeniyor; sonra eller yıkanıyor. penise yıkanmamış ellerle dokunulmaz... o kadar)
    yetmez iç çamaşırınızı sık sık değiştirin...
    -abartıp apış aranıza deodorant sıkmaya kalkışmayın yakarsınız fıkarayı-
  • (bkz: hacı şakir)
  • allahını seven bir sözluk yazarıda adam akıllı birileriyle takılsın ya herkes dram yasamıs hepsi drama queen. her entryde gozum bugulanıyor arkadaş.
  • (bkz: gitmesi istendikçe en tepeye oturan başlıklar)

ben de buna alet olmuş oldum. bu ne yaman çelişki.
hesabın var mı? giriş yap