şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • peugeot 307'deki gibi her kesime hitap etmiyen tasarımın terkedildiği, prototip çizimlerinden anlaşılan otomobil... 2006 model olaraktan girecekmiş piyasaya... basık tavanlı olacağı görülen bu araçta belkim bir gti versiyon olabilir mi? olmalı... ön tasarımının da 407*'ye yaklaştığı görülürken, bu burun tasarımının peugeot'un karakteristik tasarımı olacağı da açıkça hissediliyor...
 • opel astra'ya pek bir benzettigim araba modeli.
 • muhtemelen şöyle bir şey olacakmış:
  http://www.xelopolis.com/…308 disponible 2007 .html
 • mevcut modelinden tasarım olarak pek de radikal bir yenilik getirmeyen bir prototipi olan model. donanımı, motoru nasıl olur, onu bilemem ama.. şahsen daha çarpıcı tasarımlar bekliyordum peugeot'dan ama zaten eskiden beri benim gözüm bu 3 serisini hiç tutmadı, tutmayacak gibi de duruyor.
 • içi çok şık ve zarif durmakla beraber, dış tasarımı için aynı şeyi söylemenin mümkün olmadığı otomobil.

  peugeot saldırgan tasarım anlayışını biraz abartmış bu sefer gördüğümüz kadarıyla. kanımca uyumsuz sis farı, kaba c sütunu tasarımlarıyla birlikte, arka tamponda plakanın durduğu yer, pek hoş gözükmemekte. ama tabi ki tüm otomobilleri de birbirine benzetmemek lazım öyle değil mi...
 • bugün bir otomobil mecmuasında resimlerini gördüğüm ve hakkında yazılanları okuduğum otomobil.
  eylüldeki otomobil fuarı sonrası piyasaya sürülmesi planlanıyormuş.
  genel olarak 207'ye çok benzemiş, sis farlarını da 407'den çalmışlar.
  burun kısmında da mercedes slr'ye benzer bir çıkıntı var.
 • pek çok markanın makyaj çalışmasından daha hafif bir biçimde gerçekleşen yeniliklerle 307'den farklılaşan araç. tasarım detayları olarak 307'den farkını anlamayacak çok insan olacaktır. tasarım olarak benim beğendiğim tek detay, büyük ızgaranın üstünde, peugeot logosunun olduğu yerde kaputun öne doğru yaptığı çıkıntı oldu. özellikle arka tasarım ve stoplar, çok sıradan ve 207 ile çok benzer görünmekte.

  iç mekanda ise hala yıllardır markanın vazgeçemediği kaba ve şekilsiz basit direksiyon kullanılmakta. şu direksiyonu değiştirmeme kararını veren tasarımcının artık götüne koymak gerek sanırım. bu kadar uyumsuz, iç mekan ambiyansını bozan bir direksiyon olamaz.

  ben beğenmedim, bu muydu yani 2001'den beri piyasada olan bir aracı yenileme şekliniz? olmamış.
 • iri bir 206 gibi duran 307'den sonra iri bir 207 gibi durarak beni şaşırtmayan araç..
 • manyak sivri kaput-panjur birleşimi haricinde önden 407 arkadan 207 olmuş gibi.

hesabın var mı? giriş yap