• sitesini gezdim. vay amına koyim ne tezgahlar var lan.

şimdi hanımefendinin servislerine baktım ki piyuu, arkadaş prospektüs lazım anlamaya. olum ben bi tek atadan kalma misyoner biliyorum, onu da yazmamış ya hiç bi yerde. ac/dc dediğin rock efsanesiydi. burada öğrendim ki bi seksüelmiş ki sorma. neyse artık. cif/cim yapmazmış. cif dediğin cost, insurance&freight değil mi sevgili pınar? ben mi meseleyi yanlış anlıyorum. bu site seksli bir site değil de ithalat, ihracatçı dostu, yoğurt nasıl yenilir anlatıldığı bir site mi? neden cif'e karşısın? hayır bence de lamı cim'i yok, o vesileyle cim'e karşı olmana katılıyorum ama cif'e haksızlık ediyorsun bence. doggie style nedir hem la? aslı doggy değil mi onun? seks federasyonu pozisyonda isim değişikliğine mi gitti? olum sekste o kadar pozisyon değişikliği olmuş, kimse haber vermedi lan bana. doggie başka bi şey mi acaba amına koyim? dougie dansı var onu demek istiyorsun pınar? danslı site mi bu? yeri gelmişken kadınları da anlamıyorum. domal dersin ağız eğer, en sevdiği pozisyona doggy der. azıcık tutarlı olalım sevgili hanımlar. dfk? dafaq? deep french kiss'miş, ne oluyorsa artık. diy var, masturbation'mış. bilmeden neler yapıyormuşuz amına koyim.

halbuki hizmetlerin yanlarında çöp adamlarla açıklamalı resimler olsa, biz müşteriler de rahat ederiz. sonuçta biz menuden okuyamadığı yemekleri seçen insanlarız. sonra vuuoov bu süpermiş deyip seçtiğimiz hizmetle başımıza iş almayalım.

bi de farkettim ki kadın ne meslek yaparsa yapsın kadın. hanımefendi de bi ara sarışın olmuş. insanları kandırmayın sevgili hanımlar, tramvaya biniyorum, şöyle bi bakıyorum ki herkes sarışın. finlandiya'da yok bu kadar sarışın lan.

sonra ücret politikası. kim kimi sikiyor belli değil. 2 saat 750 tl ne lan? gecelik 1800 tl, bunu veren var mı lan? hadi 1800 tl senin iç tüzüğünle alakalı bi şey de, bi en son ne olur, bi fiş almasak kaça olur, onlar yazılmamış hiç. pazarlık sünnettir.

yemin ederim haybeye çalışıyoruz.
  • hem iki saat için 750 tl isteyen hem de anal kesinlikle olmaz diyen üstüne üstlük kondomsuz kaydırmam diyen bunda da ısrarcı olan bağyan! sana iki saat için 750 lira verirsem amını götünü düz ederim arkadaş! o değil; cif benim bildiğim bir ihracat terimi, yani ben öyle kullanıyorum onu... da bu sektörde ne bilmiyorum, bir de cim var o neyse amk! come in face come in mouth? belki... ama o 750 lirayla tüm spermlerimi yuttururum lan! boru mu amk 750 lira! nerede yaşıyorsun ablacım sen? bir de taksi parasıymış, o kadar para kazanıyorsun alamadın mı bi' araba!

o değil bir de yok şöyle olacak karşımdaki kişi yok böyle olacak. altı üstü alta yatacak bir kadın için çok fazla beklenti! sanki evlenmeye hatun alıyoruz da, soğan sarımsak yemeyecekmiş, yok beyaz güllerle, papatyaymış... o değil de orospularla böyle fantezi yapanlar var mı merak ediyorum. yani, buluşmaya çiçekle giden, mum ışığında yemek yiyen falan... romantik komedi film de izliyorsanız alnınızda öpüyorum sizi canlarım!

büdüt: eklenti için tekrar girildi.

gg: neresi gg ben pek anlayamadım sayın ispiyoncu arkadaşım?
  • sözlüğün bugüne kadar yaşadığı en enteresan polemiklerden birisini yaratmış insandır.

nedir; fahişedir ve sözlük yazarıdır.

da benim anlamadığım ne kadar çok savunanı olduğu. seks işçisi deniyor, orospu denenlere kızılıyor. neredeyse emekçi kadın olarak heykelini dikecekler.

seks işçileri genelde bu ülkede başka çaresi olmadığı için bu işi yapmak zorunda kalan kişilerdir. toplumdan dışlanan, şiddet gören, yiyecek ekmek bulmak şöyle dursun, sokakta yürümesi bile büyük zorluk olan travestiler gibi. işte bu kişiler seks işçisidir. başka çareleri yoktur. ya bedenlerini satacaklar, ya da açlıktan geberecekler.

lakin pınar ablamız gayet standart bir üniversiteli kız hayatı yaşayabilecekken, birçoklarımızın geyik çevirirken değindiği "o işlerde çok para olması" konusuna uyanıp, bilerek, isteyerek, meslek erbabı olarak fahişelik yapmaktadır. yani üniversite hayatını sınıftan hoşlandığı çocukla çıkmak, erkek arkadaşıyla sinemaya gitmek, hafta sonları bara gidip biraz kafayı bulmak, vize final zamanları fenalık geçirmek, yurtta kalmak, yurttan kovulmak, yurttan arkadaşlarla eve çıkmak yerine, geceliğine 1800tl alarak çeşitli yaşlı adamların, kalantorların, etrafında dini bütün olarak bilinen göbeğine kadar sakalı olan mollaların grup seks ve fantazi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.karşılığında da chanel parfüm kullanabilmekte, la perla'dan sütyen kullanabilmekte, okuldan arkadaşlarıyla interrail yapmak, work and travel yapmak yerine yaşlı bir adamın kolunda paris'te lüks otellerde gezebilmektedir.

kısacası bunu yaşamayı tercih etmiş bir abladır. kendisi bir rahatsızlık duymuyorsa beni ırgalayan hiç bir durum yoktur. ancak lütfen bu kişiyi burda seks işçisi, emek savaşçısı, gorki'nin ana'sı filan ilan etmeyin. çok ama çok komiksiniz!!
  • vergi vermediği için maliye bakanlığına ihbarda bulunacağım kişidir. sonra alkol tütün ötv derken ülkemizi bunlar zarara sokuyorlar ışte.
  • bu hanım kızımızın yaptığı meslek nedir?

orospuluk.

bu hanım kızımıza orospu diyenlere alınan,darılan,kızıp bozulan sevgi pıtırcıkları. unutmayın ki bu memlekette göte göt denir.

orospuya orospu diyene orospu çocuğu demek nasıl bir orospu çocukluğudur aklım ermedi gitti.

hayat büyük ironi vesselam.
  • ticari itibari feci sekilde zedelenmis durumda. kanzuk buna bisey yapmasi lazim.
  • bunun gibi üç beş badisi olsa insanın sözlükte sırtı yere gelmez ha. bi de bizimkilere bak, senyazmasanbenyazmasam'la ikinci cihan harbinden anlatıyoruz bütün gün. canlı tarih amk, adam huzurevinden bildiriyor beyler :/
  • türkçe sayfasında 1 saat görüşmem yoktur dese de ingilizce sayfasında 1 saatlik görüşme 200 euroymuş.

2 saat 350 euro, türkçe'den bakınca ise 750 t l( yine kurdan yabancıları skiyoruz he millet olarak).

bu arada boyu 1,63.

http://www.vipmodel34.org/english

özetle: götü yere yakın olancan korkacaksın.
  • aradığı özelliklere sahip erkek varsa kendimi siktirebilirim.

not:erkeğim, ibne değilim.
  • ne söylesen olmaz kadını.

mühendis olarak senelerdir işverenlere götümü siktiriyorum daha bu karı kadar konfor sahibi olamadım. adaletini siktiğimin dünyası.
hesabın var mı? giriş yap