• pinar'in yeni cikardigi sucuk cesidir. direk sise gecirip mangala koyulabilmesi sebebiyle bu ismi almistir. bicak kullanmayanlar icin idealdir.
  • pinar'in gelmi$ gecmi$ en kaliteli urunlerinden.
  • pınar'ın yüzde 50 dana, yüzde 50 hindi eti içeren sucuk çeşidi.

lezzetli bir aperitiftir.
  • nedense boykot başladığından beri sol frame de pınar ürünlerine ait başlık görmeye başladık.
    bir tek benim dikkatimi çekti herhalde..

neyse sucuk dedin mi benim aklıma bir tek cumhuriyet sucukları geliyor valla... muazzam
  • köpeklere mama olsun diye bile satınalmayacağım bir başka pınar ürünü..
  • troller entry girmeye başladığına göre başarılı giden direniştir.
    boykota devam!
  • pınar ürünleri hakkında sürekli entry açılarak markadan daha da soğutmak amaçlanıyorsa tebrikler başardınız.

ibretlik bir boykota dönüşmesi için bir odun da pınarsever troll'ler atıyor.

boykot cayır cayır efendim tam mangallık.
  • sadece yoğurt ve süt değil sucuk alırken de pınar almamaya dikkat etmemizi hatırlatan ürün.

ben bak sucuk alırken pınar mı değil mi dikkat etmiyordum, iyi oldu hatırlattığınız.
  • referandumda demokratik hakkını kullandığı(!) hasebiyle arka çıkılan markanın ürünü.

hayır arka çıkma diyen yok lakin savunma şekli, boykotun asıl sebebiyle aynı olunca komik duruyor. kavram karmaşası yaratıyorsunuz.

mesele şu; pınar bu çıkışıyla demokratik hakkını mı kullanmış oldu yoksa demokratik hakkını kullanarak görüş bildirmiş olan bir ilin takımını baskılayarak demokratik hak ve özgürlük ihlali mi yapmış oldu?

sapla samanı karıştırmayın.

edit: ben şu girdiyi yazıncaya kadar silmiş yazdığını. girdimi silmeyeceğim, aynen bu ifade yazıyordu içerikte. arkasında durmaması şaşırtmadı.
  • (bkz: ismet mucuk)
hesabın var mı? giriş yap