• sadece poğaçayı çatalla yiyen entellerin başına gelir.
  • enteresan bi fantazi.

kimin çatalından bahsediliyor bilmiyorum ama kim olursa olsun krem şanti falan daha uygun gider gibi geldi bana, poğaça çok kırıntılı bişey.
  • olm poğaçayı neden çatalla yiyorsunuz lan?
    poğaça, simit falan elle yenir. hatta mümkünse yanındaki peynir de elle yenir. içilen çay da ince bellide içilir.
    tanım: insanın içini gıcıklama potansiyeli taşıyan anlamsız atraksiyon.
  • ben pogacanin catal ile yendigini ilk defa su an görüyor ve duyuyorum, ulan ben onu hep elimle direkt yiyordum.

ic giciklandiran eylem.

edityus:
    (yukardaki arkadasin entryisi ayni benim ki gibi lan, bir tuhaf oldum, oda giciklama demis ben de, oda catalla yemeyi garipsemis ben de)
  • bir eldeki poğaçayı yerken diğer eldeki çatalı ısırmaktır.

çatal:

http://i59.tinypic.com/2ev6ww6.jpg
  • poğaça yerken, çatal yanında bıçak kullanmayan ilkel insanların (!) başına gelebilir ancak... şayet benim gibi gerçek elit insanlar, poğaçalarını yerken çakma elitler gibi sadece çatalların değil bıçakların da kullanılması gerektiğini bilir.

başına bu olay gelen gösteriş meraklısı çakma elit, meselenin sadece eli kirletmemek olduğu yanılgısına düşmüş ve poğaçayı komple çatallamıştır. çatalın ucunun tüm bir poğaçada hangi noktaya geldiğini bilmeden ağzına götürmüş ve bu utanılacak olayı yaşamıştır muhtemelen,
    oysa gerçek birer elit olarak bizler öncelikle poğaçalarımızı bıçak yardımıyla küçük lokmalara böler, çatalımızı çok bastırmadan poğaçalarımızı yakalar ve ağzımızı çok açmamıza gerek kalmadan sadece dişlerimizle poğaçayı çataldan ayırır ve aheste aheste sindiririrz...
    gerçek elitizm bunu gerektirir.

geçenlerde fındık lahmacunu eliyle yiyen bir insan fotoğrafı gördüm ki çok ilginç ortaçağda kamera mı vardı
  • bu ikili birbirine hiç ama hiç yakışmadıklarının sinyallerini bu yolla vermiş olabilir..dikkate alınmalıdır..
hesabın var mı? giriş yap