• protesto amaci guden.. temelinde tepki yatan..
  • bir giyim markası. öküz gibi pahalı...
  • quiksilver mağazalarında bulunan, kaliteli ürünlere ve doğru orantılı olarak hayvansı fiyatlara sahip giyim markası. daha ucuz olsa yeme de yanında yat öyle bişi ayrıca...
  • nam-i diger arik.
    (bkz: arik)
  • zangır zangır, gacır gacır, bağır çağır bir gogo penguin şarkısı.
    bastır penguen bastır! bastır bastır da şimdi bir zamanlar bastırdıklarını fışkır!
  • aynı nick altında kripto akp savunuculuğu yapan bir tip...

engelle
    başlıklarını engelle

eee tabi böyle yazınca pek inandırıcı olmamış. en iyisi delillerini de koyalım:

20 yıldır iktidarda olanları eleştiren tek bir entrysi olmayan biri...

(bkz: #118066895) muhalif fox tv listede yok tabi...

(bkz: #117635660) türban savunuculuğu...

(bkz: #117444842) iktidarın yaptığı saöma uygulamaları savunma...

(bkz: #117193414) fahrettin koca savunuculuğu...

(bkz: #116855268) kış saati garabetini savunma...
    (bkz: #114627952) bir diğeri...
    (bkz: #80829150) ve diğeri...

(bkz: #109094940) klasik muhalefet karşıtlığı...

(bkz: #78448101)
    (bkz: #78443445)
    (bkz: #78461666) bunlar da cabası...

nick altıma yazdığı şu entrysinde beni rastgele insanları aktroll ilan etmekle suçlamış: (bkz: #115735615)
    kısacası yazarımızın klavyesinden bir türlü çıkartamadığı baklayı ben çıkartmışım. haydi rastgele!
  • selda bağcan'nın öncülüğünü yaptığı eleştiriye ve sistemi yermeye dayalı bir müzik türüdür
  • patologia rus rock grubunun 2003 tarihli albümlerine adını veren çıkış parçası.
  • kimse yazmamis biz yazalim bari. slovakyalı bir progresif death metal ve grindcore grubu. kendine has bir tarzları var ilginç bir grup baya

1995 çıkışlı “what's for name, when humanity is dying” albümleri oldukça sıradışı bir çalışma. tam olarak sınıflandıramıyorum bu albümü. “eeh demissin ya yukarida progresif death metal diye be kardes ne anlation allasen” diye atılabilirsiniz ama bu albümü sadece progresif bir death metal albümü olarak sınıflandirmak bana çok yavan geliyor. bence bu bir sürreal death metal albümü. evet evet avant garde etkileşimli bir sürreal death metal albümü !

edit: albüm spotifyda bulunuyordu ama lavuklar bu güzide albümü çekmişler spotifydan. amme hizmeti olarak youtube linkini de birakalım

protest - what's for name, when humanity is dying
  • muhalif.
hesabın var mı? giriş yap