• 16 şubat 2012 trabzonspor psv eindhoven maçı için psv'nin televizyonunda türkiye'yi tanıtmak adına hazırlanan filmin starı olan abi. karadeniz sidikli lan denize girmeyin mesajı vermek için yayına konulmuş olabilir, bilemedim.

http://alkislarlayasiyorum.com/…iseyen-adam/fbshare
  • sikini sallayacağına kendini sallıyor son damladan korunmak için. korunmak şart gerçekten.
  • fermuarı çekerken zıplamasa hiç farkedilmeyecekmiş. videoda 0:38'e de dikkat çekilmesi gerekiyor ayrıca.
  • silüet olarak görünmesinden anlaşılacağı gibi kara propaganda aktörüdür:)

(bkz: içimizdeki hollandalılar)
  • görünütüy çekene mi, yoksa bu görüntüye neden olani mi eleştirmeli? oysa canim türkiyem'de hala psv tv' suçlanmakta, denizi tuvalet sanan beyinlere laf yok. aynen devam!!
  • memleketemin işeyen yara s ıdır.
  • tum hollanda'ya filan haber oldugu yoktur. benim evde falan cekmiyor mesela psv tv.
  • erkek olan hepimizin zaman zaman bir yerlerde yaptığını yapmaktadır. ibnelik psvtv'dedir.

not:
    türk insanı genelde hacetini gizliden görmeye çalışır. yunanistan'a gidin. sıkışan şoför, yol kenarında durur. çalı falan aramadan öylece oracığa işeyiverir. ilk gördüğümde garipsemiştim. sonra rahatlıklarına gıpta bile ettim.
  • daha hakkında muhtemelen 15 bin 250 çeşit daha dona düşecek son damla esprisi yapılacak adamdır, yazık. benim hakkımda bu kadar dona düşen damla esprisi yapsalar son damla dona düşmesin diye ucuna düğüm atarım.
  • videonun tam 46. saniyesinde gözükerek gözlerimden yaş getiren abimizidir. aslında o son hamleyi yapmasa gayet de ufku izler gibi bir havası vardı. kısmet işte adam ne bilsin denize işerken teee hollanda'dan gelen çekim ekibine yakalanacağını. kaçta kaç ihtimal lan ...
hesabın var mı? giriş yap