• ağır silah modunun yakında geleceği söylenen oyundur. açıklama resmî hesaptan yapılmış.

link
  • geçen gün bağ evine gittik. sessizlik ağaçlar ot bok böcek derken dalmışım o ara uçak geçti.
    aha drop düşüyor dedim. arabaya baktım bir yeltenecek oldum binip gitmek için.
    dedim otur bok yeme daha yaşın genç akıl hastanesine atmasınlar.

buradan o hile kullanan arkadaşların anneciklerine saygılarımı iletiyorum....
  • evo modunda bile kasmaya başlayınca sildiğim oyun. güya son güncelleme ile rahatlayacaktı, optimizasyon daha iyi olacaktı. zaten arada bi girip 5 dakika evo atıp çıkmaya başlamıştım, onda bile kasması kendisini bitirdi.
  • oynadığımı kimseye söylemediğim oyun. gizli gizli oynuyorum çünkü ben hiç telefonda oyun oynayan bir tip değildim. resmen utanıyorum amk bu oyunu oynadığımı söylemeye. (gereksiz bir ön yargı evet) ama bu oyunu deli gibi oynuyorum elime aldığımda. full dikkatle ölümüne oynuyorum..

hilelerden usandığım için team death oynuyorum son zamanlarda. ölünce tekrar doğduğum modlarda daha az küfür ediyorum. bu modlarda karşıda hile varsa takımı gaza getiriyorum ve çat diye çıkıyoruz maçtan. hileci dalyarak ağız tadıyla hilesini kullanamadığı bir maç oluyor. bir kaç defa karşı takım kaçtı diye güler. ama sürekli rakipleri çıkarsa oyun oynayamaz ve siniri bozulur.
  • 3 ay sonra ilk defa açtığım oyun.

klasik modda 4 kişilik takımda oynuyorum hep. normalde otomatik eşleşmede “başla” tuşuna bastığım zaman saniyeler içerisinde bir takıma girip maça başlıyordu ancak şimdi dakikalarca bekliyor.
  • sinirli olduğum zaman efsane atıyorum bütün gerginliği
  • iphone'a gelen son güncelleme ile mikrofon açamadığım oyundur. (nedenin bu olduğunu düşünüyorum.) mikrofonu açtığım zaman (kulaklıkla denemedim) oyun sesi (ayak sesi, silah sesleri) çok azalıyor hatta duyulmayacak şekle geliyor.

aynı sorunu yaşayan var mıdır? yaşayıp çözüm bulan birileri yeşillendirirse sevinirim. teşekkürler.
  • telefonu cayır cayır yakan oyun. en azından huawei mate 10 için böyle diyebilirim. öyle ki ekranın sol kenarı ve sağ üst kısmı 1 - 2 ay içinde sarardı bile. yar bana bir çare.

edit: arkadaşlar sağolsun, fan ya da fanlı gamepad çare gibi duruyor. öte yandan ilgili ayarları, belleğin boşaltılması vs. her şekilde yapmış ve bi kısmını da yaptırmış durumdaydım zaten o konuda da yardımcı olan herkese teşekkürler.. ayrıca gamepad tipleri için; bkz.
  • an itibari ile çöken oyun. yasak mı geldi yoksa?
  • son iki haftadır oynamaya başladığım oyun, oyundan ziyade platformda karşılaştığım insan tipleri dikkatimi çekti;

bugün takıma sarhoş bir eleman denk geldi, sohbet muhabbet diyor illa aracı ben sürücem alana :) takımda bir tane de kız var takıldı kıza, 4-5 oyun oynadık baya eğlendik peltek peltek konuşmasıyla

bir seferinde takım konuşmalarından ekipteki 3 kişinin arkadaş olduğunu anladım iç anadolu şiveli orta yaşlı insanlar, ve zehiri attım takım telsizinden " hı guys where are you from" önce bir sessizlik oldu ahahah rus olarak tanıttım kendimi, ekiptekiler kendi aralarında gerçek olup olmadığımi konuştu durdu kendi arasında.

birkaç gün önce oyun esnasında takımdaki elemanın yanından inek sesleri geldi, ahırda veya meradaydi galiba, yine bir hafta önce aynı keza kuzu melemesi :d

eğlenceli....
hesabın var mı? giriş yap