• 40 yaşında arkadaşım bu oyunu deli gibi oynuyor ve bildiğim kadarıyla liseyi bitireli epey oldu. kendisi için ergen de diyemem.

instagram kullanmıyor ve gelecekte en kötü ihtimalle emekli maaşı alır.
  • boş vakitleri çoktur
  • mesajlara bakmamaları... sıçacam pubg'ne cevap ver cevaap!!
  • valla kötü bir alışkanlığım olacağına alkol, sigara vs. oyun oynamak daha makul geliyor. liseli ergen değilim, oyun oynarken böğürmüyorum da, birçok kız arkadaşla beraber sabahlara kadar oynayıp işimize de gidiyoruz. saygılar sünepe fikirtepekiker.
  • muhtemel, günlük yaşamda bolca vakitleri olan kişilerdir. hep kıskanırım kendilerini. ıki oyun atacak kadar vaktim olsa da okunması gereken binlerce kitaptan birinden birkaç sayfa daha fazla okuyabilsem diye.
  • rahat bir şekilde, klavye ve mouse kullanarak, pc'lerinde oynamıyor olmalarıdır. gerçekten bu mobil aletlerde ne anlıyorsunuz oyun oynamaktan? nasıl size haz verebiliyor o ufacık ekran ve kalburüstü dokunmatik ui?

okulda, trende oynamak istiyorum diye kandırmayın bizi, pubg gibi bir oyuna odaklanamazsınız meşgul bir ortamda.

sorun pc değil de steam'den satın alması zor geliyorsa onun yerine apex legends oynayın. yeni çıkmış başka bir battle royale oyunu ve bedava, çoğu açıdan daha iyi pubg'den
  • hepsinin pubg mobile oynamasıdır. 44
  • (bkz: pubg mobile oynayanlara takanların ortak özellikleri)
  • kolsuz olmaları.
  • dönmeyen bir başa sahip olmalıdır.
    küçücük telefon ekranlarında öyle vızır vızır renk değişimlerini takip ederken başları nasıl dönmüyor anlamıyorum.hele bir de normal şartlarda dahi insanın başını döndürüp midesini bulandıran otobüslerde,tramvaylarda iki büklüm olup telefonuna eğilmiş pubg oynayan liseliler görüyorum.madem o kadar sağlam beyniniz var oturun ders çalışın,kitap okuyun be abisi yazık etmeyin kendinize.
hesabın var mı? giriş yap