• tenacious d - pick of destiny çalmış dinlediğim tek radyo. tabi bursa'da bizim rock fm'imiz yok hazine bulmuş gibi sevindim. yalnız sunan adam koskoca tenacious d'yi tenakiyus di diye okumayaydı iyiydi. neyse buna da şükür.
  • harika bir rock dinletisi var şuanda. klasiklerden gidiyorlar. muhteşem.
  • ilaç gibi radyo. geceleri çok güzel gidiyor.
    ayrıca (bkz: elif gökalp)
  • sabahları ofise giderken trafiği, işe giden ruh halini atlatmaya yardımcı olan kanal. yandaki arabanın içinde yıvık bir dj'i veya saçmasapan bir şarkımsıyı dinleyenler olduğunu düşününce yalnız da hissettiriyor. haftasonları evdeysen aç, saatlerce dinle, akşamları içkiyle ve radyo 3'deki müzikle sarhoş ol. diğer yandan 21. yüzyılda ülkemizi her anlamda yükselten iktidar partisine yakışmıyor. bir an evvel bu kanalın yozluğunu anlayarak yok etmelerini bekliyorum. fakat ondan önce lütfen frekans gücünü biraz arttırsınlar, cızırtı bazen rahatsız edici oluyor.
  • eskiden saatlerce aralıksız dinlediğim kanal epeydir saat başlarında reklamlarından dolayı kesintiye uğruyor. kesintiye uğruyor derken; bir program var dinliyorsun, iyi, hoş ama reklamlar girince araya hele o zevzek zevzek konuşmalı reklamlar felan dayanamayıp değiştiriyorum kanalı. e haliyle de bir daha o kanala dönmek aklıma gelmiyor.

yine de iyi kanaldır, severim. yeri ayrıdır ben de...

internetten dinlemek isterseniz, daha doğrusu winamp ya da diğer medya oynatıcıların ilgili kısmına (winamp'ta sol en üst köşeye tıklayıp play url kısmı) mms://95.0.159.133/radyo3 yapıştırıp dinleyebilirsiniz. afiyetle...
  • çok geç tanıştığım süper radyo. gün içerisinde ortalama 5-6 saat radyo dinliyorum ve rabarba* bittikten hemen sonra açıyorum burayı. hatta bazen mesut süre kötü şarkı seçince, şarkı arasında geçiyorum radyo 3'e, takılıp kalıyorum. bağımlılık yapıyor ama olsun. dinleyin, dinlettirin...
  • şu ülkede devlet eliyle yapılmış en kaliteli şeylerden.

bu kanalda cıvık dj konuşmaları ve bu konuşmalara karışan anlamsız ses efektleri bulunmaz. o dönem ne popülerse onu çalmaz. duruşu, tarzı vardır. çoğu zaman kendi elinizle bile onların yaptığı çalma listeleri kadar kalitelisini yapamazsınız. müzik zevkinize ve bilginize ne kadar güvenirseniz güvenin, çalan her şarkının kendilerince kısa bir künyelerini vermesi size bir çok şey öğretecektir. çaldıkları eserlere hakkını vererek sorumlulukla araştırırlar.

türkiye'nin her alanda klasik sayılacak ürünlerinin ve kurumlarının rant için, çıkar için ortadan kaldırıldığı şu günlerde geçmişi olan, geçmişinden gelen duruşu hala devam ettiren, sürekliliğiyle güven veren ve tanıdık olan son kurumlarından birisidir.

an itibarıyla biten sinema programında altın portakal ve filmekimi etkinliklerinde gösterilecek filmlerin soundtracklerinden seçmeleri hoş bir sinema söyleşisiyle beraber yayınlanmıştır. şükeladır.

bir de eskisi gibi reklam yayınlamamaya başlasa da o huzur kesilmese.
  • güne başlarken ve günü bitirirken, hatta uykuya dalarken bile dinlediğim radyo.

ah bir de telefonlarına cevap verseler. bir soru soruyorlar, arıyorsun, cevap yok. 10 kez aradım, giren benim faturama girdi.
  • tam bunalmış, bilgisayar başında bu iş bitmez arkadaş modunda takılırken faithless'ın evergreen'ini çalarak keyfimi yerine getiren canım radyom. seviyorum lan seni, senelerdir ne sınavlar kazandık, ne işler bitirdik biz, bunu da bitiririz.
  • gene eskisi gibi oldu tam bir rönesans.
hesabın var mı? giriş yap