• cehennemin yer yüzündeki işitsel tezahürü. bu radyo yüzünden mesai arkadaşımı öldürdüm. her yerim pitbull oldu, jennifer lopez oldu, riyanna oldu. kendisi tam bir (bkz: muhasebe fm).
  • eğer siz de benim gibi, ipod unda bir milyon şarkı olmasına rağmen sadece aynı 100 şarkı arasında gezinip duruyorsanız, bu radyoyu çok seveceksiniz. zira, bu radyoda gözlemlediğim kadarıyla aydan aya güncellenen -çok değil- 20 şarkılık bir playlist var. yani bir ay boyunca bu 20 küsür şarkıyı çevirip çevirip veriyorlar. böylece bir iki günde şarkıları tanıyor, sonra da 28 gün boyunca bildiğiniz şarkıları dinleyip eşlik edebiliyorsunuz.
  • son günlerde "reklamsız, konuşmasız tam 1 saat müzik" sloganını bir kenara bırakıp, zırt pırt reklam koyup müzik dinletmez olmuş radyo istasyonudur. ayrıca reklam kuşağı da en az 5 dakika sürmektedir.

edit: sanırım sözlük okuyor bu radyonun yöneticileri. bu yazdığım entryden tam 1 gün sonra "reklamsız, konuşmasız tam 1 saat müzik" uygulamasını geri getirmişler.
  • gunlerdir dusundugumu yapip 13 mayis 2014 soma maden ocagi patlamasinda hayatini kaybeden isciler icin yayin formatini degistirip an itibariyle olenlere rahmet dileyerek sadece senfonilerden olusan bir yayin formatina gecmistir. ki bana gore yabanci muzik yayin yapan bir radyo icin yapilabileceklerden en dogrusunu yapmistir.

ıste boole herkes her kurum her farkli insan kendi mesrebince yas tuttugu zaman daha bir butun oluyoruz diye hissediyorum ben.
  • tahmin ediyorum bu arkadaşların 8 gb'lık bi flash belleği var ve yayını sadece bununla yapıyorlar. sürekli aynı şarkıları çalmalarının başka bi sebebi olamaz. muhtemelen 1-2 ayda bir belleğin yarısını silip yeni şarkıları yükleyip devam ediyorlar.
    sevabına bunlara 256 gb'lık ssd hediye edicem.

ama arabada güzel gidiyor o ayrı. evde yüzlerine bakılmaz.
  • (bkz: shazam)
  • yakında ismini despacito olarak değiştirmesini beklediğim radyo kanalı.
  • playlistinde 5 şarkı olan radyo. 7-24 aynı şarkılar çalıyor. demode inna şarkıları + 4 hit. biraz vizyon ya...
  • yok mu şöyle evliyaların yüzü suyu hürmetine bu radyo kanalına şarkı satın alıp verecek bir babayiğit?

bir kanalda 20 şarkı olup sabahtan beri aynı şeyi devir daim eder mi ya? playlistinizi sikim sizin.
  • kesintisiz on hit mubabbetleri aslında kesintisiz on gına olan youtube'dan hallice radyo istasyonu. kargoyla telefonumu göndereceğim bunlara taksınlar da müzik dinleyelim ya da aramızda para toplayıp birkaç toplama hits cd'si hediye edelim bu arkadaşlara.
hesabın var mı? giriş yap