• felsefe kulübü kurarak kız düşürmeye çalışmayan yazar. gey efendim kendisi, gey.

edit: bilumum yerde belirtmeme rağmen anlamıyorlar. topum lan, ibneyim oğlum. oğlancıyım. tamam mı şimdi?
  • ilber ortaylı gibi bir bilgi deryasına apaçık iftira ve hakaret etmiştir. aşağıda açtığı başlıkta görüyoruz:

(bkz: ilber ortaylı'nın kürtler boktandır demesi)

kalıbın varsa şunu ispatlarsın. öyle sağda solda ben eşcinselim ayol, yeni kurtuldum bundan demekle olmaz. hristiyan misyonerliği yapmaya benzemez bu işler. birak bu işleri. dikkat çekmeye çalışıyorsun aklı sıra. yemezler.

hele abbas güçlü'nün programına çıkıp rektörüne şirin gözükme çalışmalarına hiç benzemez.

edit: kıvırıyor şimdide. 3.91 ortalama yapıp, bölüm birincisi olman bir şeyi kanıtlamaz aslanım. önce edebinle oturacaksın. haddini bileceksin. hocalarına iftira atmamayı öğreneceksin. ayrıca bilkent üniversitesinin reklama ihtiyacı yok. sen yapsan ne olur yapmasan ne olur? daha soru sormaktan acizsin. tarzancaya benzeyen boktan ingilizcenle artistlik yapıp ilber hocaya öyle soru sorarak kendini gösterme çabalarını yemezler.
  • ilgi cekmek icin yapamayacagi sey olmayan insan, sozlukte neler yapmadi ki? hiristiyan oldum ben deyip online misyonerlik faaliyetleri yapti, bir keresinde 150'den fazla erkekle yattigini acikladi, hayvanlarda seks neden yasak ki ben tavsana penisimi yalattim bir sey olmadi diye aciklama yapti, ilber ortayli kurtlere boktandir dedi diye iftiralar atti, simdi de gezi'den elimi ayagimi cekiyorum diye aciklamalar yapiyor kucuk beyimiz rahatsiz olmus. olaya iyi tarafindan bakarsak ozentiler ve ilgi cekmeye calisanlarin diger %50'ye katilmasi bize bir sey kaybettirmez.
  • dostum rational perspective demişsin ama, bu arada heb ingilizce konuşurum ben ok? bildiğin ido tatlısessin. müzik sektöründe başarılar dilerim.

(bkz: ido tatlıses)
  • baba tanrı'dan kendisine mektup gelmiştir.

kendine gerçek bi iş bul olm. (23.kariyer net)
  • özelinden mesaj atayım deyip vazgeçtiğim yazar. büyük olasılıkla gene yanıtlamayacaktır. hıristiyan olduktan başka eşcinsellikten de kurtulmuş. (bkz: #32197566)

nick altlarına "babasının mektubunu" özenen bezene yazan bir sosyal deneyken, şimdi de propaganda makinası gibi bişiy olmuş.

kişinin kendi yoludur, nasıl "ben müslümanım." diyene, tersi belirtileri de görsek inanmamız icap eder, bu durum da böyledir. troll değilim diyor, doğrudur. hıristiyanlığa can-ı gönülden bağlanmış da olabilir. artık kadınlara ilgi duyuyordur, erkeklere dönüp bakmıyordur, bu da doğrudur.

benim yadırgadığım, "bağa * çıktığı kabuğa tükürürmüş" misali gidip de "eşcinsellikten kurtulmak" gibi sâkil bir başlıkta eyyorlaması. (bkz: çıktığı kabuğu beğenmemek) (burada aslında çıktığı kabuğu diye başlayan bir başlık daha vardı ama imalı bir şey zannedilecek, yazmadım. (ara: çıktığı kabuğu)). yolu açık olsun, eyvallah ama bundan gizli ya da açık bir tiksintiyle sözetmek, kafasında bir şeyleri çözmüş olması gereken birine yakışmıyor. eh, çok kimse için rol model oldu, artık bazı kişiler tartışmalarda "bak, bu arkadaş kurtulmuş!.." diye ondan örnek verir.

ben yine de diyeceğim ki... yaşam uzun. 22'inden sonrasını göremeyecek olsan bile uzun. 3 yıl içinde müslümanlıktan hıristiyanlığa geçen, sonra yüreğine bektâşilik aşkı düşen bir dostum var. yakında da ateist filan olursa şaşırmam. evlenip, bir de çocuk sahibi olup "ben bu işleri bıraktım." diyen bir gey arkadaş var, geçende bir kamyona binerken gördük gecenin bir vakti. ona sorarsan hâlâ "o işleri bıraktı, karısıyla çok mutlu!.."

güzin abla modu: açık

inanç da cinsellik de gönül meselesi sonuçta, gönül de nerelere konabiliyor bilen bilir. (sesleniş değiştirilir, doğrudan yazara yönlenir) içtenlikle söylüyorum bunu: kendini sev yeter. ben gelir buraya bir şeyler yazarım, tepki gösteririm, başkaları da bunu yapar falan filan. ama buraya yazdıklarının bir sorumluluk yüklediğini de unutma lütfen. ben hâlâ bir deney olduğunu düşünüyorum (bkz: #30396039), belki şu son yazdıklarından sonra propaganda amaçlı bir eyyorlamadan başka bir şey değilsin diye de kafa yorarım. ama sen böyle olduğunu söylüyorsan, benim ilk yapmam gereken buna inanmak, bu yönde akıl yürütmektir. sen kendine karşı dürüstsen, bu halinden memnunsan bana laf düşmez. ama bil ki insanın arayışları sürüp gidiyor. bu arayışında çok fazla savrulmaz, şimdi söylediklerini geri almak zorunda kalmazsın umarım... (buraya "evladım" yazacaktım az daha. eh, 20 yaşında evlensem senin kadar oğlum olurdu, ondan herhalde).

güzin abla modu: kapalı

benden uzak, babana yakın olursun umarım.
  • yazıları ikircikli dili sadece midemi kaldırdı. kadın düşmanı bu zatın peşine takılmış iyiniyetli arkadaşları uyarmak isterim.
    bu şahıs "politik lezbiyenizme" aynen ifadesi bu #35609519 hayır demiş. peki ekşi sözlükte oluşturmak istediği oluşumun içinde lgbtq yok muydu ?? lgbt kimlikler bütünüdür ve politiktir. politik bir duruştur. kimlik siyasetidir. radikal feminizm üzerinden bunlar politik lezbiyen bunlar olmaz demek çelişkidir ve cehalettir. her ifade kullandığı tüm dil kadın düşmanı bir okumanın dışa vurumudur.
    yaptığı şeyin trollük olduğunu biliyoruz. ama bilmeyenler de öğrensin.
  • (bkz: eksisözlük vs. myspace)

(bkz: tanımı siktiret bana odaklan)

30 saniye içinde kendisine ait bir iki entry okuyarak hayatının yarısını öğrendiğim yazar. eşcinsellik, hristiyanlık, felsefe üçgeninde yaşanan bir ihtiras öyküsüne sahip. bir de sanırım hikaye bilkent'te geçiyor.
    konuk oyuncu: ilber ortaylı.

(bkz: başkası adına utanmak)
  • şehrin her tarafına izinsiz afiş asan yahut ortalıkta kebapçı broşürü dağıtan tipler gibi çok sayıda yazarın nick altı sayfasına aynı lafları yabıştıran biri.

.
hesabın var mı? giriş yap