• öncesi de mevcutmuş bunun; http://imgur.com/kkftx0k
  • altından inci sözlük çıkması durumda çok fena geyiklere gebe olan tebriktir.
  • sdfghjkl usta yarım saattir kahkaha atıyorum da kahkahalarımın zirve noktası fb tv spikerinin "naaaber avradını siktiklerim ;)" bakışıdır. ahahah pek de işveli ya kıyamam :(

http://s7.directupload.net/…ges/130524/qzqff96i.swf
  • galatasaray taraftarının oyunu ise çok komik, değilse ve gerçekten öyle bir faks madrid kulübünden atılmışsa daha da komik. düşünsene fenerbahçe taraftarı timsaha yatarmış gibi yapıp timsaha yatırıyor? aouuv. timsah içinde timsah. timsahception. asdfhjklsfjklsgf.

bir beşiktaş taraftarı olarak her türlü eğlenerek takip ediyorum. *
  • twitterda

- faksı nasıl çekeyim abi?
    + real madrid çekmiş gibi çek :)

gibi ilginç diyalogların üretilmesine sebep olan tebrik. ben de tebrik ediyorum fenerbahçe'yi :).
  • doğru olan tebriktir . ayrıca gecelerin_yargici_per3z@hotmail.com adresinden titreşim gönderildiğide söyleniyor.
  • muhteşem olaylara sebep olan tebrik. uzun zamandır bu kadar eğlendiğim goy goy olmadıydı. harika capsler, açıklamalar vs. bu olay için fenerbahçeli taraftarların yorumu da gerçekten takdire şayan.

--- antu alıntı ---

öyle bir yönetime sahibiz ki yani sen kalk bir çalım atmak için 6.250.000 euro +2 futbolcu ver elin oğlu gelsin 2 tl lik faksla çalım malım bırakmasın

--- antu alıntı ---
  • hakkında yüzlerce entry girilmiş, binlerce tweet atılmış olay.

öncelikle söyleyeyim hani bol bol dalga geçilen "2-2 mi" muhabbeti var ya, hah işte ona bire bir şahit olmuş bir fenerbahçe'liyim. o gün totem yapacağım diye maçı izlememiş ama maçın son anlarını dayanamayarak fb tv'den canlı dinlemiştim. 5-6 saniyelik bir olaydı bu, hemen spiker "hayır hayır" diyerek düzeltti. o travmayı direkt yaşamış biri olarak çok geyiğini yaparız bunun arkadaşlarla, "timsaha yatmak" olarak dilimize giren deyimi de kullanırım dost sohbetlerinde. 3 temmuz sürecinde kulübe birazcık katkımız olsun diye kardeşime formasından kalem kutusuna kadar aldım fenerium'dan, her şartta takımımı desteklemeye çalıştım elimden geldiğinde falan feşmekan. asıl mesele şu, hala emin değilim gerçekliğinden ve açıkçası umrumda da değil kupa tebriği vs. ama arkadaş bu olayın bir trolleme mevzusu olduğu ortaya çıktığında neden silindi bu başlıktaki entrylerin yarısı? madem maksat iki hoş beş muhabbet çevirmek burada, geçen hafta gencecik bir çocuk bu saçmasapan futbol teröründen dolayı hayatını kaybettiğinde sözde hümanist yazarlarımızın hepsi lanet etti futbol terörüne, holiganizme hatta futbola. sizin yaptığınız geyik muhabbeti değil beyler, siz bildiğin öfke nöbeti geçiriyorsunuz ama farkında değilsiniz. çünkü mavra amaçlı bu olayla dalga geçen adam olay tamamen asparagas çıktığında hemen koşarak sözlüğe gelip de entry silmez, attığı tweetleri silmez. hangi ara bu kadar delirdik lan biz?

velhasıl kelam biz daha çok burak'lar, mühendis oktay'lar kaybederiz bu böyle giderse. tarihinin bana kalırsa en iyi dönemlerinden birini yaşayan galatasaray takımı taraftarları takımlarının önü bu kadar açıkken, "hayal yahu" denecek başarılara imza atma potansiyelinde bir kadro kurmuşken hala böyle işlerle uğraşıyorsa bir sıkıntı var demektir. bize bu futbol yöneticileri de bu futbol ortamı da müstehak. allah sonumuzu hayretsin. hayırlı işler.
  • gece gece yarılmaktan öldüren olay. düşünsene real madrid kulübünde oturuyorsun bir mail düşüyor.
    "kupa tebriğiniz için çok teşekkür ederiz. çok naziksiniz. aziz yıldırım"
  • resmi site, bir sonraki gün:

"ya çok pardon, kuzenim yazmış .s.s"
hesabın var mı? giriş yap