4 entry daha
  • doğru olmasını temenni ettiğim iddia. bu durumda kemal kılıçdaroğlu genç kızların sevgilisi, devlet bahçeli türk dünyasının johnny depp’i, selahattin demirtaş da metroseksüel erkeklerin idolü olur. cumhurbaşkanının george clooney’den iki gömlek daha yakışıklı olduğunu zaten cümle alem biliyor. erkek çekiciliğinde çıta buralarda olunca bu bağlamda umutsuz erkek kalmayacak yeryüzünde ve dünyamız biraz daha güzelleşecek.
  • o değil de annem sahiden böyle düşünüyor benim, of :( sadece bu olsa iyi ses tonunu falan karizmatik de buluyor, gerçekten of :(

bir dakika lan, ben de nejat işler arkadaşımız için benzer, hatta daha yoğun hisler hissetmekteyim.. bulduğum yerde hallenirim gibi geliyor.. ben annem kadar olunca, o da ona benzeyecek işte.. resmen genetik kusur bu abi, abov :(
  • aynaya baktığında kendi yüzünden tiksinen insanların o ezik egolarını tatmin etmek için dalga konusu yaptığı durum.

yakışıklı olsun veya olmasın, alan almış adamı, derdi size mi kaldı?
  • taş gibi bir kabinemiz olduğunu gösterir.

tayyip erdoğan yakışıklı ve haşin kadrosundan (kabinede olmasa da) abdullah gül george clooney gibi hollyvud kadrosundan, ertuğrul günay, içe dönük entelektüel karizması kadrosundan, 'allinoi zaten romadan kalmış bir kaç yüzyıl daha sular altında kalsa ne olur" diyen çevre bakanımız veysel eroğlu
    sofistike çevreci kadrosundan, bülent arınç, son günlerde içki ve seks konularına el atmış olgun ve asabi mevki sahibi erkek kadrosundan...

yani accaip çekici bir kadro sözkonusu. rica ederim akp kurmaylarını es geçmeyelim. tamam sayın başbakanımız gerek açıklamaları, gerek geçmişindeki kasımpaşalılığı, gerek giyim tarzındaki atkı kullanımı, gerekse, "öfke bir hitabet sanatıdır" deyişindeki özlü alt metinleri açısından yadsınamayacak kadar yakışıklı bir o kadar çekici bir isim. (nil demirkazık gibi niceleri kimbilir harap oldu bu çekiciliğin dayanılmaz girdabında) ama lütfen yani. diğer kabine üyelerini olsun akp geçmişi olsun diğer isimleri es geçmeyelim.
  • ne kadar yakışıklı olursa olsun, istersen johhny depp ten olma scarlett johansın dan doğma olsun o yürüyüşü değişmediği sürece hep az sonra salyalarıyla esmeraaalddaaaaa diye haykıracakmış gibi geliyor.
49 entry daha
hesabın var mı? giriş yap