• ben bu ülkede her meselenin sorumlusuyum söylemiyle, kendi ağzından onaylanmıştır.
  • (bkz: oldu ki)
  • çoğunluk tiranlığı ile güçler ayrılığının gösteriden ibaret olduğuna dair her gün artan emareler ve hatta polis terörünün gündelik hayatın doğal bir parçası haline gelmiş olması, pek öyle komik değil maalesef. evet, psiko-sosyal veri, her gün artan tiranlık emarelerinin getirdiği cinnet duygusu incelenmeye değer, katılıyorum.

buna çanak tutanlar utansın.
  • vajina bekciligi ile ayyuka cikmistir.

(bkz: kral ciplak)
  • yetkili şiddette (evet ben uydurdum) şaşırma düzeyine ulaşmıştır. *
  • diktatör olmanın yegane koşullarından biri olan şakşakçı kitle de gözönüne alındığında son referandumla ilan edilmiş olandır. dünkü arena kongresinde stada girdiğindeki görüntü ile hitler'in herhangi bir kitle konuşmasını yanyana getirin arada fark görürseniz akp'li olayım. ahan da bu derece de büyük yemin ettim.
  • kölelik sisteminde ışıklarda cam silen, metroda/yollarda peçete satan, tamirhanelerde vida sıkan, sokaklarda tiner koklayan her bilinçlilik vasfına ulaşmış her bireyin edinebileceği statünün dengidir. lakin, kölelek sistemi oluşumunun diktatörlüğünü yapması takdir edlesidir. her türk gencinin babasının aldığı arabasının orasına burasına itina ile yazdırdığı gibi:
    (bkz: babam sağolsun)
  • (bkz: #28767479)
  • bir seçim daha kazanırsa sözlük'ten, facebook'tan silivri'ye servis kaldırmasıyla resmen ilan edilecek durumdur. üstelik ahanda buraya yazıyorum islam geleneklerine aykırı olmasına rağmen bu adam yamaklarına büstünü yaptırtmazsa bir şey bilmiyorum. bu egoya artık bir büst yakışır.
  • 23 nisanda koltuğuna oturan çocuğa "artık başbakansın ister asarsın ister kesersin" dediğinde sadece mesleği karıştırdı herhalde demiştim. ama bir gün ağzından çıkanın ertesi gün tüm yalakaları tarafından tanrı kelamı gibi taparcasına desteklenmesi ve hemen kanunlaşmasını gördüğümde fark ettim ki pek de karıştırmıyor. gerçekten ne iş yaptığının farkında, kendisi diktatör olmuş bile. diktatör, kelime anlamı olarak dikte eden manasında düşünüldüğünde yine fark ediyoruz ki evet bize hayatı nasıl yaşamamız gerektiğini dikte ediyor.
    tanım: semih cumhuriyeti başbakanı için sarf edildiğinde doğru olan sözdür.
hesabın var mı? giriş yap