• tavanı çok yüksek bir mekan. artık içeride sigara içilmediği de düşünüldüğünde, kapalı mekanların basık ve havasız olması sorunuyla yakından uzaktan alakası yok, o anlamda süper. tuvaletleri de büyük, geniş, ferah. her şey süper.

kimse bu açıdan bakmıyor ama mekanın giriş çıkış ve acil çıkışları yeterli, ki sanıyorum en önemlisi o. mesela mekanın alt katında kalan erkekler tuvaletinde acil çıkış var(bizzat kontrol ettim, direkt dışarı açılıyor), bence süper. bir de istanbul arena kısmına doğru bir çıkışları daha var. acil durumda bir yöne yığılma gibi sorun olmaz. ortalıkta yanıcı ıvır zıvır da yok zaten.

http://www.mekanist.net/showplace.aspx?id=1025

tam yeri için: http://maps.google.com/…&spn=0.003403,0.004426&z=18
  • biletix'deki tanıtım sayfalarında şöyle bir mantık hatasına ev sahipliği yapan mekan.

edit: şöyle bir twit ile yanlışlığın düzeltildiğini belirttiler.
    twit'in silinmesine karşın işte bu
  • ekşi sözlük on bir yaşında zirvesi nin vücud bulacağı mekan.

beklemedeyiz. over.
  • bu yilki radyo bogazici acilis partisine ev sahipligi yapacak mekan.
  • 29 haziran 2007 dream theater istanbul konseri ne araba ile gelenlerden otopark için 20 ytl alarak bana oha dedirtmis gerzek valeleri ve gerzek güvenlikleri olan mekan. bir de konser cikisinda felaket bir arac trafigi olustu, valeler ve arac sahipleri zaman zaman kavgaya tutustu. buraya mümkünse araba ile gidilmemesi tavsiye edilir.
  • soyunma odaları ve tuvaletleri süperdir, ferahtır. eğer gösteri falan varsa, sahne tarafında sigara içirtmezler hemen alt kattaki lounge tarzı yerde ise serbesttir. gösteri sonrası parti için sandalyelerin kalkması, salonun hazırlanması falan gerekiyorsa, hava da soğuksa; insanları sobamsı şeylerle* ısıttıkları açık alana alırlar, çarçabuk iş görürler. yakınlarda yemek yemek için 2.benzin istasyonun ilerisinde bir pizzacı bulunur. bir de kuaför görmüştüm gene o civarlarda. ha, buranın hemen yanında da mescit vardır.
  • bir benzinciye kom$u olması dı$ında kusuru olmayan*, açık hava alanı çok geni$ olmamasına rağmen güzel mekan. bir de tuborg dı$ında bira da satmalarını temenni ediyoruz.
  • 2009'u electronic new year'09' isimli partiyle karşılayacak olan mekan.saatler 0.00'ı gösterene dek bayanlara giriş ücretsiz olacakmış.
  • re-fresh gruba bağlı olan 3 işletmeden biri.diğerleri için (bkz: re form) (bkz: yeni melek gösteri merkezi).grubun lokomotifi olan mekan, aynı zamanda grubun ortağı ve genel kordinatör sıfatı ile ahmet kunt sağnak tarafından işletilmektedir. mekanın ahmet kunt sağnak tarafından işletilmesinin ardından konserlerden ziyade kurumsal şirketlerin etkinliklerinde kullanılmak üzere pazarlama stratejisi geliştirilmiştir.mekanın artıları boyut olarak muadilinin olmaması, mekan içerisinde her türlü düzenleme yapılabilmesidir.yurtdışındaki muadillerinde olması gereken ses-ışık-görüntü-oturma veya bar grubu, sabit mutfak ve sabit servis elemanları olmaması en büyük eksilerindendir.ayrıca mekanın önündeki otoparkın honda çiftkurtlara ait olması, herhangi bir etkinliğin planlanma sırasında problem doğurmaktadır.yinede iyi bir organizatör koordinatörlüğünde yapılabilecekleri gerçekleştirebilme adına gösterdikleri esneklik açısından her türlü etkinlik için kullanılması düşünülebilir mekanlar arasında üst sıradadır. zannımca ses sistemi konusunda adamson, meyer sound, la acoustic, ışık sistemi konusunda robe, claypaky, martin, görüntü sistemi konusunda barco ile partnerlik, diğer oturma ve bar grupları konusunda iyi bir tasarımla yapılabilecek ürünler olduğunda en azından avrupanın en iyi mekanı olabilecek potansiyele sahiptir.
  • istanbul'da şimdiye kadar gittiğim konser mekanları arasında ulaşımının en rahat olduğunu düşündüğüm yer (tabi bu levent'te oturan bana göre olan bir durum). metroya bin, in, hoop mekandasın. taksim'de bile inince belli bir mesafeyi yürümen gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap