• istanbul’u tamamen terk ederek göcek’e yerleşti. yine de ara ara istanbul ziyareti yapacaktır.
  • 4 sene önce sol kolumu dövdürdüğüm kişi. bana kalsa çok sade bir dövme olarak kalacakken, kendisinin kattığı fikirlerle sol koluma bir şaheser çizmiş adam. gerçekten dövmeciden ziyade, bir sanatçıdır kendisi.
  • gördüğüm kadarıyla işinin en iyilerinden olan dövme sanatçısı. adam o kadar iyi ki arayıp fiyat sormaya korkuyorum.
  • iş stresinden, istanbulun kaosundan uzaklaşayım diye gittiğim antalyanın bir köyünde bungalov evlerde kaldığım -o da eşiyle benim gibi düşünmüş olacak ki- otelde tanıştım kendisiyle. çok kafa dengi ve mütevazi adamdır. bir gün dövme yaptırmaya karar verirsem üstadın ellerinden olacaktır.
  • (bkz: ra's al ghul)
  • uzun zamandır yaptırmayı planladığım self made man dövmesi için kendimi teslim ettiğim ustadır. bu adam gerçekten net bir sanat icra ediyor. gittiğinizde mutlaka sanat altölyesini ve ödüllerini inceleyin derim.

(bkz: street body art)
  • kaliteli bir dövme sanatçısıdır.

ilk dövmemi 2018 yılında bakırköy'de kendisine yaptırmıştım, kendisi cok mütevazi cok iyi bir insandı. ki yanında calısan vedat ile ayberk'te öyleydi.

simdilerde kendisi fethiye'ye yerleşmiştir. belki de hayatının en doğru kararını almıştır. fethiye'ye yolum düşerse mutlaka uğrarım.
  • (bkz: izmir tattoo fest)'e gelecek olan üstadlardan.
  • diğer dövmecilerden farkı bu adamın gerçekten bir sanatçı olması. yaptığı işlere baktığınızda farkı gerçekten hissediyorsunuz. dövme neticede ömrünüz boyunca üzerinizde taşıyacağınız bir şey. bilmediğiniz güvenmediğiniz merdivenaltı atölyelere gideceğinize kendinizi bu adama gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

tek kötü yanı gerçekten çok yoğun çalışıyor. bildiğin devlet hastanesi lan! omuzdan dirseğe kadar* bir dövme için randevu almak istedim 2.5 ay sonraya gün verdi. randevu alacaksanız en az 2-3 ay önceden gitmekte fayda var.
hesabın var mı? giriş yap