• 30 dakikalık demosuna doyamayanlar için süre sınırını kaldıran trainer: https://www.mediafire.com/…2 demo trainer-crack.zip

demo gerçekten harika olmuş. oynarken capcoma sövdürüp "yıllardır yapacağınız şuydu amk. bu kadar mı zor şu oyunu yapmak" dedirtiyor. oyunda herhangi bir yenilik veya yaratıcılık falan yok. bildiğin eski resident evil' lardaki formülü yeni nesle uyarlamışlar o kadar. ki yıllardır tek yapmaları gereken de buydu.

resident evil oyunlarının o eski atmosferik bol puzzle' lı ve gerilimli oynanış formulü hiç de modası geçmemiş gayet güzel işleyen bir formüldü, neden vazgeçmişlerdi bundan anlamamıştım zaten. en son resident evil 4' te görmüştük bu oyun tarzını. neyse geç olsun güç olmasın.
  • pc demosunu az önce bitirdim. oynanış olarak re 4' e benziyor ancak çok daha akıcı. kontrolleri çok güzel olmuş. atmosfer harika. puzzle'lar yerli yerinde. mermiler health spreyler falan öyle tonla yok. zombiler kolayına ölmüyor. eski resident evil oyunlarının en büyük eksiği olan kontroller çok iyi yapılmış anlayacağınız. tam bir survival horror olmuş. çok beğendim ben. güzel bir indirimde alınır.

edit: oyun çıkınca 399 tl olmuş. güzel bir indirimde alınmaz ancak güzel bir crack gelince pirate edilir. açsınız aral games. hep söylediğm gibi umarım en kısa sürede batarsınız.
  • demosu o eski oyunlardaki tadı almamı sağlamıştır. yeni trend olan açık dünya oyunlarına hiçbir zaman ısınamadım. kimden görev alayım diye gezip durmak yerine çizgisel oyunları tercih etmişimdir hep. oyun beni hikayenin başından balşatsın ve beni kendi sürüklesin isterim. yan görevler hep boş iş benim için. resident evil 2'nin demosundan bu tadı aldım. fakat oyunun full sürümü için psn'de 450 küsür lira istiyorlar. ne yazık ki bu kadar para vermem imkansız.
  • allahım sana geliyorum. bu oyun çocukluğumda o kadar anısı olan bir yapıt ki. capcom sonunda mantıklı bir iş yaptı şu oyunu yeniden ele alarak. demosunu oynadım ve rpd içinde safça dolaştım sadece o günleri anarak. heyecandan kalbim ağzımdan çıkacaktı az kalsın.

yıllar sonra ilk defa bir re oyununa para vericem sanırım.
  • sinsi gibi bekleyip fiyatı düşünce almayı planladığım oyun. çıkışı beni heyecanlandırdı. umarım ömrüm yeter beklemeye.
  • atmosferi harika olmuş oyun. o eski günlerdeki gerilimi aynen hissettiren bir remake olmuş gibi duruyor. yalnız pc’ye steam üzerinden 240tl’ye ön siparişle aldım ancak demoda gördüğüm kadarıyla orta ayarlarda ancak açıyor benim emektar pc. daha sonra aynı demoyu ps4 pro’mdan oynadım ve aradaki grafik farkını gördükten sonra direk steam’den iade yaptım. tek sorun aynı oyunun lanet psstore üzerinde 470tl olması ve nişan almanın pc’ye göre çok daha zor olması. dolayısıyla malesef psstore’un indirim yapmasını beklemekten başka çare yok.
  • ps store dan indirim beklemenize gerek yok. tahtakale esnafı 300 e getirir, bir ay sonra 200 e verir (yani multiplayer ve red dead harici hep öyle oldu, bunda da öyle olur diye bekliyorum).

en acı yanı dlc ler kol gibi olmaya devam edecek.
  • oyun çok iyi olmuş. artık oyun sektörü o kadar büyüdü ki hollywood falan hikaye oldu. dolayısıyla hem bütçe hem yetenek olarak her geçen yıl üstüne koyuyorlar.

malesef ben bu türü oynayamıyorum. çok fazla jump scare koymuşlar zaten ama türü sevenlerin belki de 1 numaralı favorisi olacak oyun. alien olsun outlast olsun re7 olsun başlayıp bitiremediğim oyunlar bunlar.

bu türe yakın olan hybrid oyunlar benim favorim. evil within 2, hellblade gibi.
  • denuvo kullanan oyun. çıktığı gibi crack beklemeyin. normalde denuvolu oyunların cracklenmesi aylar sürüyor ama resident evil 7 4 günde cracklenmişti. korsanlar resident evil 2'yi 1-2 günde crackleyeceklerini iddaa ediyor.
  • ön siparişle alanlar için ön yükleme opsiyonu açılmış olan oyun.

steam versiyonunun boyutu 22gb.
hesabın var mı? giriş yap