şükela:  tümü | bugün
  • yepyeni bir katie jane garside projesi chris whittingham ile çalıştığı..
    içi boşalıyor insanın beyninden kollarına hızla akarcasına gece vakti sanki o bahçede durup beklerken, sonra içinden çıkardığı şarkısını elleriyle içinize bırakiyor tuhaf kadın, ve mevsim değişikliğinin çarpıntısını hissediyorsunuz içinizde..

http://www.myspace.com/katiejanegarsiderubythroat
  • katie jane garside ve chris whittingham'dan oluşan proje.
    muhteşem ilk albümleri olan the ventriloquist (2007)
    ardından out of a black cloud came a bird (2009)
    ve şimdilik son olarak o' doubt o' stars (2012)
    bir gün katie jane, londra metrosunda yürürken chris'i gitar çalarken duymuş. chris telefon kullanmıyor olacak ki arkadaşının numarasını vermiş katie jane'e, sonradan bi' şekilde bir araya gelmişler. şurada bunları anlattığı bir röportaj bulunuyor.
    nev-i şahsına münhasır, büyülü ve bana özelmiş hissi veren dünya dışı bi' oluşum. öyle güçlü bi' ruhu var ki, sizi avuçlarının içine alıp, buradan çok uzaklara götürme yetisine sahip. tıpkı cocteau twins gibi.. konserlerini izlerken katie jane'in chris'e aşkını görmüştüm gözlerinde. şimdi evliler ve teknelerinde (iona) oğulları (dylan) ve chris'in diğer çocuklarıyla denizlerde bir yerlerdeler. her an yeni bir şeyler yaparlar mı acaba diye gözlerinin içine bakıyorum. müzik yapmaya ve ben yaşadığım sürece buralarda bir yerlerde yaşamaya devam etmelerini diliyorum.
    şuraya referans niteliğinde 2 şarkı bırakıyorum. görüntüler'i chris çekmiş bu arada.
    in the arms of flowers
    barebaiting
    şarkıların electronic mix'lerinin olduğu bir başka proje için:corps electriques.

(bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)
  • baby darling taporo isimli yeni bir albüm çıkararak elimin ayağımın titremesine sebep olmuş katiejane garside projesi.

(bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)