• -ya saçın ne kadar güzel olmuş öyle.
    +ya gerçekten mi
    -süper olmuş bence. (bkz: gaz verme sanatı)
    +daha dün kestirdim ben de aslında ilk başta böyle kestirmeyecektim...bıdı bıdı...bıdı bıdı...
    -ya biliyor musun
    +neyi
    -uzaktan metine yakından götüme benzemişsin.
    +...
  • kadın saçını değiştirse "ilgi bekliyor, yok değişmek istiyor" oluyor, değiştirmese "ay ne bakımsız kadın".
    ben anlamadım arkadaş, ne yapsa suç!
  • çok kısa zaman önce hayatında önemli değişiklik olmuştur. sonradan geri dönülecek bu değişiklikle saç yok yere kendini kaybeder. yine de değişiklik değişikliktir. ruh değişikliğine fiziksel yorum katmak olarak özetlenesi durumdur.
    (bkz: kesecek şeyi olmak)
  • milyon farklı yorum yapılabilecek kadındır. oysa ki değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.
  • 26 yasına girerken saclarını ortadan ayırmanın kendine daha cok yakıstığını farkeden kadındır. (bkz: simdi bana kaybolan yıllarımı verseler) *
  • nedense iltifat bekler. alamayınca da hırsından kudurur. e boşuna mı gitti kuaföre kuşluk vakti?
  • büyük ihtimalle depresyonda olan
    ve kuaförden çıktıktan sonra alışverişe gitmesi muhtemel kadındır.
    ya da ben uyduruyorumdur; en iyisi mikrofonu kadınlarımıza bırakayım. buyrun.
  • son dönemde çevresinden istediği anlamda ilgi görmediği için de bu değişime gitmiş olabilir. radikal renk ve model seçimleri onun erkeklerin ona daha bir farklı, dikkatli, istekli bakmaları amacını bünyesinde barındırır. bazı kadınlar olayın bu şekilde geliştiğini kabul etmek istemediklerinden yeni ve marjinal görünümleriyle çevrelerine karşı daha bir ilgisiz,doymuş gözükmeye çalışırlar o ayrı...
  • sıkıntı yaşayan modern zaman kadınıdır. ötesi değil.
  • hiç olmadığım kadındır.
hesabın var mı? giriş yap