• bu tür çok bilmişlere sorulması gereken soru "sağ - sol çatışmasını kim çıkarttı ya da kaşıdı" olmalıdır.

amerikalı abilerin sana ortamı hazırlasın,
    sen de gel darbeni yap.

gezi'de polisle çatışıyormuş gibi gösterilen flamalı eylemciler vardı.
    hepi topu 2 kişi, karşısındaki tomaya şişe atıyordu falan.
    toma da bunları bir türlü vuramıyordu suyla, açık alanda.
    hani bütün kameraların bir hafta sonu sabahı canlı verdiği tiyatrodan bahsediyorum...

eee, onu da yemiş miydin peki?
  • gormedik diye biz de hitleri mi sevelim yani?
    bu cocuklar ne kokluyorsa mesaj yoluyla iletin lutfen.
  • cahil tespiti.
    bence kenan evren denen işkenceciyi savunan herkes şişeye oturdulup bir kaç gün bok çukurunda yumuşatıldıktan sonra, filistin askısına alınarak ölene kadar askında bekletilmelidir. görünüşe göre bu yapılmadan işkencenin ne demek olduğunu asla anlayamayacaklar.
  • günümüz türkiye'sini nne halde olduğunu bilmemiz yeterlidir. o dönemi görmemize gerek yoktur çünkü yansımaları bu döneme etki etmiş durumdadır.
  • işte bu zihniyete vericen sikinden 220 voltu güvenlik önlemi diye bakalım ne oluyor...aslında elektriğe yazık malum doğalgazdan üretiliyor birim fiyatı yüksek. ama belki anlamasına yardımcı olur ne yaparsın.

haklı bir öfkedir. yaşattığı acıların binde birini yaşamadan yatağında ölüp gitmiştir kenan evren. yaşayan ve anlatılan herkes bunu bilir.
  • çok yüklenilmemesi gereken neslin öfkesidir.

asıl bunların ana babalarına edilmesi gereken laflar var. o dönemde "evren paşa evren paşa, atatürkten sonra ikinci kez vatanı sen kurtarsdn" diye dolanıp alkışlayanlar devran dönünce kenan evren'i en çok ben boklıycam yarışına girdi. çocuklarını da öyle yetiştirdi.

bunlara sorsan hepsi işkenceden geçmiştir asla boyun eğmemiştir, 82 anayasasına da % 92 evet oyunu yunanlılar vermiştir.

evet siz kahraman devrimcilerin çocuklarından oluşan nesilsiniz.
  • o nesli görmedim yaşamadım
    ama birazcık araştırma ile kenan evrene hak veriyorum
    bende olsam aynısını yapardım. otoriteyi tekrardan sağlamak için darbe yapması gerektğine inanıyorum.

o zaman yine bu dinciler, bizden olmayan yaşamasın kafasında allahu ekber diye milleti kesiyorlar sokaklarda.
    devlet otoritesi 0
    okullar zaten okulluktan çıkıp parti dava mekanı olmuş.
    ölenler öldürenler hepsi bizden he paylaşamadıkları bir bok yok. ayrıştırma ötekileştirme meselesi.

birinin bu gidişata dur demesi gerekiyordu. askeriye yönetime el koymadan da bence otorite tekrar sağlanamazdı.
hesabın var mı? giriş yap