• benim de ilanim olan arabalardir, dinsiz imansiz olsam da, bu konuda kayitsiz kalamazdim, simdi 20bin lira eden arabaya 30bin lira fiyat cektim, nasil olsa cemaatciler parayi esirgemezler bank asya icin, 10bin lira farkla bende ukrayna turuna cikarim.

cemaat gibi seylerin pesine takilan adam da zaten zerre akil yoktur, bana soyle bir mesaj geldi:

"gerizekali alanlar degil satanlar cemaatci. parayi da bankaya yatiriyorlar"

diye yazmis adam, kim oldugunu ogrenip trollere eklemek isteyen olursa mesaj yoluyla ulassin bilahare.

bu zeka kupune sunlari sormak istiyorum:

1- alanlar cemaatci degilse neden ilanlarda "bank asya vurgusu var"

2- bank asya vurgusu ile acik acik satanin cemaatci oldugunu belirttigi bir satis isleminde, akp'li veya baska bir goruse mensup kisi almaya gelir mi?

3- geldi diyelim akp'liye, ateiste, kemaliste, humaniste satmiyormusunuz?

4- pastafaryanistlerle bir alip veremediginiz var mi?

mesaj yoluyla degil entry yoluyla cevaplayabilirsin.
  • buna ciddi cidii inananı tam teşekküllü bir akıl, ruh ve sinir hastalıkları hastanesi'nde muayene ettirip ardından da kendisine bir vasi tayin edilerek para harcama ehliyeti elinden alınmalıdır.

belki bir kaç fanatik yapabilir bunu ama onların da kaç tanesi özellikle görünsün diye "bank asya" diye yazar ki?

şu haliyle bazı danışıklı dövüş himmet toplantılarında yapılan keriz silkeleme numaralarını andırıyor.

edit: gene de bir kez daha belirteyim ki belki samimi olanlar da vardır aralarında. ama çoğunun, hem de böyle ilan başlığına "bank asya için satıyorum" yazılması bende şüphe uyandırıyor. bir de tabi hayatını cemaat sayesinde kazanmış ve kazanmakta olan sayısız insan var memlekette. onlara gelecek bu yönde bir bir talimata ya da telkine de uymamazlık edemezler zaten.
  • el kadar bebeye altın küpe takan malların sattığı arabalar.
  • ilan tarihlerine bakıldığında bazı ilanlardaki 6 kasım 2013 25 aralık 2013 gibi ilan tarihleri dikkat çekmekte.
  • öncelikle... cemaatin a.q.

ben olaya tamamen materyalist yaklaşan bir oportünist olarak şunu söyleyebilirim... bank asya için satıyorsan... hiç kusura bakmayacaksın... ucuza vereceksin arkadaş sattığın şeyi...

adam plakasını sakladığı toyota corolla arabayı, kazasız boyasız değişensiz diyip, 40 bin liraya okutmaya çalışıyor... 2009 model...

zaten çakal olduklarını biliyorduk şimdi iyice çakallaşmışlar... bir ihtimal daha var tabi... o da bunu fırsat bilip bank asya ismini kullanan çakallar... tencere kapağı nasıl da buluyor.

not: evet ilanlara baktım. ucuza ne kapatırım diye. hiçbirşey yok. sikerim bankanızı. hala itlik peşindeler.
  • mallıkta sınır tanımayanlar tarafından verilmiş ilanlardır. velevki onlar için yapıyorsun bu işi, ulan dinde göstere göstere yardım var mı? hani bir elin verdiğini diğerinin bilmemesi gerekti? ama yok "bakın burada bir mal var" diyecekler elbet. ayrıca dikkat edin peygamberiniz nurlar içinde ışık huzmesiyle gökten inip arabanızı götürmesin.
  • araba ev mesele mi adamdan balıklarını satıyor bank asya için balıklarını. sonra biz cemaat bankası değiliz, sonra paralelsek allah belamızı versin verdi veryiyor verecek daha.

http://www.sahibinden.com/…stiyorum-176745794/detay
  • (bkz: başka bankadan kredi çek bank asyaya yatır)

aradaki faiz farkını ödersin. hesaplatma bana şimdi de aşırı çok tutmasa gerek.
    yiyosa tabi.
hesabın var mı? giriş yap