• sahibinden satılık mağara.

bina yaşı tahmini olarak 1 milyon. temiz kullanılmıştır, içinde duvar resmi bile çiziktirilmemiştir. zamanında inek depolanmamış, yeni evcilleştirilen hayvanlar bölmelere sokulmamıştır.
    evrimimi ilerleteceğim için satıyorum. üzerine buğday almak koşuluyla çınar kovuğu ile takas düşünülür.

not: ölücü neandertaller aramasın.
  • magara deyince ben de bizim ev gibi bi yer sandım, hakkaten mağara çıktı amk. şaka değilse buraya tapu veren yasanın da belediye memurunun da anasını gondikliyim.
  • (bkz: satılık peri bacası)
    not: peri, fiyata dahil değildir.
  • eğer otel ruhsatı alınabiliyorsa ucuza bile verilen mağaradır... vizyonsuz yazarlara da fiyatı dert olmuştur, dilerseniz peri bacalarındaki kaliteli otellerin gecelik fiyatlarına bakıverin... ufkunuz açılsın...
  • şahsen benim hoşuma gitti. iyi bir iç mimarla çalışarak hoş bir otele çevirilebilir. gözümde canlandırdığım zaman hoşuma gitti.
  • mağaradan nasıl hak iddia edilmiş, nasıl tapu çıkarmışlar ilginç.
  • 2 bin yıldır boş olduğu için detaylı bir bakıma ihtiyacı olan ev. ayrıca önceki sahipleri pek medeni değillermiş anlaşılan. duvarı oymak nedir abi hangi çağda yaşadınız siz ?
  • mağara ibaresini görünce bodrum katında bir yer falan sandım harbiden mağaraymış amk.
  • mudoda satılan 1350 tl lik kütüğün dekore edeceği mekandır.
  • otel ruhsatı alınabiliyorsa bedavadır.

hele ki söylendiği gibi 40 odal kapasitesi varsa bedavanın da ötesindedir.

civardaki mağara konseptli otellerin gecelik fiyatlarına bakmak yeterli olacaktır.

bu bölge sadece yerli turistler tarafından değil, uzak doğu insanı tarafından çok seviliyor merak ediliyor. müthiş bir potansiyel mevcut.

değerlendirmek için de 2 milyon 750 bin tl'niz olması ve renovasyon giderlerini karşılayabilmez lazım.

toplam 4-4.5 milyon maliyetle muazzam bir otel olur bu mağara.
hesabın var mı? giriş yap