şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şahsıma gönderilen bir maili sizlerle paylaşıyorum. mağdur tarafa yol göstermek isteyen arkadaşlar da thecommista@gmail.com adresine mail atabilirler.

  "merhaba.
  sizinle yaşadığım bir durumu paylaşmak istiyorum gerekli yerlere şikayette bulunuyorum ancak kamuoyunda ses getirmesi adına size de yazmak istedim.

  ilgilenirseniz çok sevinirim

  ben özel bir kurumda çalışan rehber öğretmenim. h**** kişisel gelişim akademisinden öğrenci koçluğu eğitimi almak için başvurdum ve eğitim içeriğini beğenmediğimi ve yeterli bulmadığımı kurucuya ilettiğimde kendisini klinik psikolog olarak tanıtan bu hanımefendinin gerçek bir psikolog olmadığını öğrendim ayrıca tarafıma deliliğimden tutun da çalıştığım kuruma şikayet etmekle tehdide varacak birçok söylemi olmuştur isim g** s**o** kendisi endüstri mühendisliği mezunu aynı zamanda uzaktan eğitim veren ve türkiye'de denkliği bulunmayan bir okuldan psikoloji yüksek lisansı yapmış (st clement üniversitesi yök denkliği yok araştırabilirsiniz) maalesef kendisi insanları klinik psikologum diye kandırarak hipnoterapi vb haddini aşan tedavilerde bulunuyor ve uzmanlara eğitim verme cür'etinde bulunuyor ayrıca eğitim ücretimi de geri vermeyeceğini söylüyor
  lütfen bu durumlara karşı duyarlı olalım!!!
 • aklıma malum kişiyi getiren başlık ***

  sahtekarı bol ülkenin bir başka dolandırıcısı, şaşırtmamıştır.
 • bu konuda farkindalik saglamislar. bu konuda bilincli olabilmemiz icin detaylar vermisler. merak edenler icin okuyunuz!
 • twitter fenomeni sosyal anne saçmalığına filan hiç girmeyeyim*, ek olarak klinik psikoloji eğitimi olmayıp uzman psikolog ünvanıyla ''terapist''lik yapanların tamamı bu gruptandır. siz bakmayın tarihi şahsiyetlerden örnek verip etik uyduranlara. bunlar terapi yapıyoruz deyip bozuk psikolojinizi iyice bozar elinize verirler, sonra da sizi suçlarlar.

  sonra da gelip ''carl rogers bile ilahiyat mezunu yea'' diye zırvalarlar.

  uzman bir psikoloğun da dediği gibi;

  paranız bende, sevgi içinizde
  hadi yallah başka kapıya