• akla tersini hemen yapan hulusi akar'ı getirmiştir.

üniforma giymekle olmuyormuş demek...
  • türkiye barolar birliği başkanı metin feyzioğlu'nun cumhurbaşkanlığı korumalarınca işkence edildiği öne sürülen muğla barosu avukatı olayı hakkında kurduğu cümle.

https://tr.sputniknews.com/…bu-isin-pesini-birakmam

(bkz: cumhurbaşkanlığı korumalarından avukata işkence)
  • bir zamanlar birkaç çıkış yapıp sonra ne olduysa yapılan adaletsizliklerin peşini bırakan, ses çıkarmayan bir adamdan gelen açıklama. arkana aldığınız rüzgar çoktan söndü sayın feyzioğlu, bu işin peşini bırakmazsanız yine yaptığınız doğruya doğru deriz ama yaptığınız diğer yanlışları da unutacak değiliz.
  • (bkz: metin feyzioğlu'nun rte'yi çılgınca alkışlaması)

şakağıma tabanca dayarsanız bırakmam ama yeşil pasaport verirseniz bırakırım.
  • birakti ya la.
  • ülkede baro başkanı bile polat alemdar dedirten olay.

eğer tehdit ediliyorsa bunu da açıkça söylemeli.
  • kesinlikle bir an önce aydınlatılması gerektiğini düşündüğüm sansasyonel hadiseye ilişkin yapılmış açıklama.

neler çıkacak çok merak ediyorum. provakasyon da olabilir diye düşünüyorum, keza bu kadar göz dönmesinin gerçek olduğunu düşünmek istemiyorum artık.
  • bana hiç samimi gelmeyen bir adamın açıklaması.

peşini bırakmasanız ne olacak ki yine bildiklerini yapacaklar. ha bu olay için iki polis çıkarırlar ortaya, alırlar açığa tamam bitti gitti. yine o yollar kapanacak, yine ses çıkaran içeri alınacak ya da korkutulup sindirilecek. zamanında her şeye göz yumanlar şimdi külhan beyi kesilmiş. her geçen gün biraz daha çamura batıyoruz...
  • içim fesat şakağıma dayasalar yerine ne diye okudum dersiniz
  • normal bir ülkede bu işin peşine aslında o düğünün sahipleri, devlet yöneticileri takılır ve bu işkenceyi yapanları bulup temizlerlerdi. ben de feyizoğlu'ndan zerre feyiz almıyorum ama gelip bu adama kızmak komik. gidin doğru insanlara kızın.
hesabın var mı? giriş yap