• kemik yapısı iyi olunca sakallı da oluyor sakalsızda idare ediliyor.

(bkz: surata bir şamar gibi inen acı gerçekler)
  • saç-sakal tıraşını olmuş, temiz ve limon kolonyası kokulu erkeği tek geçeceğim tartışma. cumartesi günleri babam işe gittiği için erkenden kalkıp öpme sebebim. annemle beraber sakallı erkekleri sevmememizin nedeni hep bu adam. bıyık konusunda bu kadar tutucu değiliz ama. allah için yakışana yakışıyor.
  • sakal sünnettir demişler. dini desteğimiz bile var düşün artık sakal ne kadar güzel bir şey.
  • kişisel olarak yaşını göstermek vs kötü bir ergenlik geçiren 14'lük olarak görünmek şeklinde yapabileceğim versus.
  • makyajlı kadın vs makyajsız kadın konusunun kardeşi bir olay. olaya bu açıdan bakmanız tavsiye edilir.
  • sakallı erkek göze hitap eder ama ne yazık ki user friendly değildir :)
  • sakallısı daha makbuldür, yüzünü görmezsiniz.
  • 2 sene önce sakalımı kestim sinek kaydı dediğimiz türden döndüm ergenliğime servise bindim sabah şöför bi afalladı en öndeyim sonra ikinci elemanı aldı şöför elemen söföre bu yeni eleman mı falan dedi tanımadı beni
    sonra iş yerine geldim bi taşak bi taşak geçtiler ki bin pişman oldum.
    en sonunda patron gördü bune lan dedi bir daha sakılını kesersen seni işten atarım dedi.

diyem oki sakal gerekli abi
  • rahmetlik annannem "traş erkeğin süsüdür" derdi. mekanı cennet olsun nur yüzlüm. hep sözünü tuttum.
  • en son 2012 yılının bahar aylarında askerliğin bitmesine 2 gün kala tam yüz tıraşı olup, bir daha sakallarını asla jilet değdirmeyen birisi olarak, sakallılar kadrosundan katıldığım versus.

zincirleri kırdık bir kere,bir daha bu ülkeye baby face modasını getirip bizi tıraş olmaya mahkum edemeyeceksiniz hanımlar !
hesabın var mı? giriş yap