• teşhir veya gerçek en azından nereye sıçılacağı konusunda yeni nesilde bir ilerleme var. ülkemiz ve milletimiz adına umut verici olması gerekendir.
  • ben misafirlikte tuvaletimi söyliyemeyip altıma sıçardım. yeni neslin kendine güvenine bak .

ayrıca bir adet teşhirci şerefsiz barındıran görüntüdür.
  • çocuk olduğu için herhangi bir tepkiye uğrayıp dalga geçilmeyeceğini düşünüyorum.

afedersiniz, o yaşta halının ortasına s*çan çocuklar var, tuvalet eğitimi almamış... bu çocuğun da çocuk aklı ile bunu yapması abestle iştigal değil bence... sonuç olarak denildiği gibi, bir ilerleme var halkımızda.
  • zara'da kullanıp kullanıp iade etmeye çalıştığı ürün iade alınmadı diye kabine ve ürünlerin üzerine sıçan ruh hastası kadınlardan evladır.
  • (bkz: jackass)
    (bkz: kollektif bilinç)
  • aranızda hala hürriyet'ten link verip bizi çok yüksel desibelde sese maruz bırakanlar var. linke tıklayıp da reklam videosunun sesini kesmeyi becerene kadar işkence görüyoruz resmen.
  • ikea’da neden uyarı bandı çekildiğini şimdi net olarak anladım. çocuğa diyecek bir şey yok ama buna yeltenen yetişkinler de olabilir.
  • yetişkinler dahi yapıyor bunu...

konut satış ofisimizde örnek dairemiz var.

burası her ne kadar dışarıdan ev gibi gözükse'de, aslında değil... misal çeşmeleri muslukları var ama suyu akmaz, şebekeye bağlı değil çünkü...

tuvaleti var, altta bağlantısı yok...

buna dahi sıçıyorlar, durduramıyoruz...
  • çişi geldiği için bulduğu ilk tuvalete çişini yapan çocuktur. çocuk normal ve kendi açısından haklıdır. fakat onu çekip sosyal medyada teşhir eden kişi pislik bir fırsatçıdır. şayet çocuğun ebeveynlerinin ihmali söz konusu ise onlar da sorumsuzdur.
  • bu videoyu çeken, çocuğun ebeveyni değilse, ben de paragraph değilim. halbuki 20 metre ileride lavabolar var. bir gün de memleketimden güzel haber verilsin, kafamı kesicem.
hesabın var mı? giriş yap