• en temiz duygularimla, sokakta muzik yapan sarhos dayilar falan hayal ederek gelmistim. hayattan soguyarak gidiyorum
  • bayiliyorum boyle basliklara. escinselligi soylu kentliliginize dair bi kavram sanarken gercekle yuzlestiginizde afallamaniz paha bicilemez. ya cami hocasi gibi ahlak bekciligine baglarsiniz ya da geyige. aynen hani marjinal sizdiniz. lgbt icin ozgurluk ama dayilara auu dimi sekilci yavsaklar.
  • yanlarında iki seksen uzanıp yatan dayı daha efsane amk, sızmış kalmış herif... bi uyansa fredi'nin kâbusu.
  • bunu internete yükleyen de burda paylaşan da özel hayatın gizliliğine saygısızlık ederek suç işlemektedir.
    bu arada müzik sanıp da çökmeyin linke. sex olan saksafonmuş.
    bu arada uyuyor mu öbür dayı, ölü taklidi mi yapıyor anlamadım tam olarak. (swh)

edit: hukuken suç işlemek terimi yanlışmış. suç zaten hukukta yazılı olacağı için sadece suç olarak kullanılacakmış. uyaran arkadaşa teşekkürler.

edit2: tekrar bir uyarı geldi. tdk, suç kelimesini ahlaken ve hukuken diye tanımladığı için hukuken suç tabiri yanlış değilmiş. (swh)

edit3:tck değil tdk imiş :)
  • adam o kadar hüzünlü çaldı ki diğeri hüngür hüngür ağladı be.
  • arabanızın içi şahsi mülkünüzdür.

arabayı soteye çekmişseniz eğer, üçüncü şahıslara bok yemek düşer.

bu konuda zitrilyon tane mahkeme kararı var.

şu adamlara laf söyleyen herifler, kız arkadaşının yanında, gece bekçilerinin daşşak oğlanına dönerse, sakın ama sakın gelip ekşi'de ağlamasın. kalplerini çok pis kırarım.

o dört duvar arası muhabbeti ile de kafa sikmeyin.

sikişip sikişip, düğünde geline kırmızı kurdele takan adamlarsınız. kusura bakma koçum, dört duvar arasında yapılan şeyin ismi cinsel devrim değildir, kaçamaktır. bir yalanı sürdürecek kadar işkembenizin geniş olması ise sizin şahsi probleminizdir.
  • yahu şu memleketimin dinamiklerini hala çözemedim ben arkadaş!
    sokakta bir adam karısını dövse,bıçaklasa ya da köyündeki çocuk gelinlere,tacizcilere, çocukları suistimal edenlere ağzını açmaz bu yavşaklar ama kendi rızasıyla sevişen insanlara ahlak bekçiliği yaparlar.
    ya amk gerçi alkol,kumar,zina,hak yeme vb... tüm bunları yapıp iş domuz etine gelince haç görmüş vampire dönen ahlak yoksunlarından ne beklenir.
  • bunu burada paylasan da videoyu çekip internet ortamına sızdıran da aynı ölçüde karaktersizdir. moderatörler ota çöpe yazarlari lanetlemek yerine bu tarz başlıkların sahibini uçursun.
  • karanlıkta, muhtemelen kimsenin görmeyeceğini sandıkları bir yerde, kafaları cilalamışlar, kendi aralarında eğleniyorlar. kendi rızaları ve kendi vücutlarıyla istediklerini yapıyorlar işte.

benim hoşuma gider, ya da gitmez ama, ne diye gidip takip edip, bir de videosunu çeker yayınlarım ki?
    ne sanıyorsunuz siz bu milleti de bir de “utanmıyor musun” diye soruyorsunuz ki?
    bilmiyorsanız yüzleşin işte.
    eşeği de beceriyor, köpeği de beceriyor bu millet, damacanayı da, birbirini de...
    çoluğu çocuğu bile hatta... ama onlar ceza bile almıyor, o başka. haber yasakları felan...
    bu halk hep buydu oğlum. hep!

onu da boşverin de, yetişkin insanların kendi rızaları ile, sadece kendi hayatlarını ilgilendiren meşgalelerinden, mahremlerinden bize ne? ve bunu kaydedip yayınlamak? bu suç değil mi?
    düşünsenize bu insanların ailelerini. çocuklarını, eşlerini... lan bir düşünsene “saksafon çalan adanalı” diye bir videoya tıklıyorsun, bir de bakıyorsun ki deden!ya da baban, ya da amcan !
    üfff... ne kaderler var oğlum şu ülkede. yapmayın böyle şeyler.

aferin size . birbirlerinin büllüklerini yalayan dayıları, dedeleri türkiye’ye ifşa edip türkiye’yi seneledir içinde yüzdüğü ahlaksızlık bataklığından kurtardınız. güzel mutlu yarınlar, o saksafonlar gibi patlama yaşayan bir ekonomi sizi bekliyor.
hesabın var mı? giriş yap