• calvin klein'in yeni parfumu.
    reklaminda pek seksi bir adet eva mendes oynamakta. hatta bu ablamiz bu reklamda biraz fazla ten gosterince reklam televizyondan yasaklanmismis.. memesinin ucu gorunuyo hakkaten azicik.
  • calvin klein'in ck one ve ck be'den sonraki harikası.son derece kadınsı kokmakta ve sisesi de cok hoştur.
  • "love and madness" sloganıyla, "secret obsession" adıyla çok şeyleri empoze eden parfüm. aşıksan, delirmek ve obsesyona bağlamak durumundasın; başka çaren yok, böyle buyurmuş calvin klein. hani aşıkım, mutluyum, rahatım, huzurluyum, keyfime bakıyorum, eğleniyorum vb bunlar olası değil. bundan böyle bana aşık olan herkesten önce deli raporu istiyorum, doktordan imzalı. raporsuz gelmeyin.
  • açılışı yoğun bir tütün kokusu gibi olmasına rağmen on dakika içinde gerçekten çok hoş ve etkileyici bir hale geliyor.
    günlük kullanımdan ziyade kış geceleri için uygun bir koku. hem kışkırtıcı hem de dingin bir his uyandırıyor. isminin hakkını veriyor ziyadesiyle.
    orta kalıcılıkta ve kesinlikle 30 yaş altı kadınların kullanmaması gerekenlerden kanımca.
  • her yerde indirimde olduğunu görmem sebebiyle "o kadar mı kötü" diye düşündüren sırf bu yüzden bedavaya verseler, yok o kadar da değil de 80% indirimli verseler almak istemeyeceğim parfümdür.
  • şu ömrü hayatım boyunca kokladığım en kötü parfüm.

nerede kokusunu duysam başım ağrır, midem bulanır. beni kusturmuşluğu bile vardır. bedava verseler bir kere bile kullanmayı bırak kapağını dahi açmam.
  • fragmanı düşmüştür.çok sıradan bir netflix filmi.

travmatik bir saldırının ardından hafıza kaybıyla uyanan jennifer, ona düşkün kocasının bakımı altındadır. ancak kısa süre sonra, tehlikenin henüz geçmediğini anlar.
  • gerçekten bu kadar aptalca bi şey olamaz. fragmanın başını gördüm ilgimi çekti, tamamını izleyince gerçekten kalanını izlemeye gerek kalmadı. filmin tüm konusunu göstermişler fragmanda.
  • hayatından 1,5 saat kaybetmek isteyen herkese tavsiye ederim. oturup hiçbir şey yapmadan bekleseniz en azından dinlenmiş olursunuz, öyle bir zaman kaybı. klişe, sıkıcı ve tahmin edilebilir. yönetmeni kara listeye almak lazım kazara başka bir filmini izlememek için. hayatınıza 1,5 saat kazandırabilmişimdir umarım.
    -10/10
    edit: izlemeyin dedik izlemişsiniz, niye izliyorsunuz olm? rezil dedik işte. illa hayatınızdan 1,5 saat çöpe mi atmak istiyorsunuz?
  • az önce netflix'te fragmanına, yoksa özeti mi demeliyim, denk geldiğim filmimsi.

fragmanda tüm konuyu ve acaba diyeceğiniz her şeyi açıklamışlar, güldürdü açıkçası.
hesabın var mı? giriş yap