• ben anlamiyorum kabul edilebilir duzeyde esyalari olsa tamam ölebilir mi diyeceksiniz amk. fakirligi imkansizligi veya kanit denen bi fotografa bakip aslini bilmeden esyalara bakara hmmm yazik valla nerde ortmen maasina laf edenler!!!11! bu ne amk.
  • üzen bir foto
  • baslik altinda destek goren girilere bakildiginda herkes sehirde gunun 12 saatini para kazanmak icin disarda harcayan insana saydirmis. luks icinde yasiyorsun diye.

ogretmeni koruyamayan devlete yonelmemisler. cark- duzen ne guzel kurulmus herkes birbirini yiyor. bu duzende bu olay asla son olmaz ki.
  • iç sızlattı. kahrolun köpekler.
  • yıllarca koyde öğretmenlik yaptım hayatı hergün sorgulamana neden olur öğretmenime üzüldüm hemde çok dik durmanın bedelini canına ödedi.
  • bakamadim.
    haberleri ilk kacirildigi gunden beri detayiyla okuyamadim.
    ıcim elvermedi. yuregim acidi her deneyisimde...

olm oldudurduler lan gencecik adami... kimbilir ne idealleri vardi kimbilir daha neler yapacakti.
    ev dediginde iste lojman diyorlar ama o kosullarda ne kadar ev olursa.
    annesi gelip iki kap sicak yemek yapmismidir ki o evde?
    arkadaslariyla vakit gecirebilmis midir?

tum bunlar kafamda dolanirken beceriksiz siyasilerin bu durumu cozemiyor, belki de cozmek istemiyor olusu da ayri bir durum ayri bir sinir harbi.

necmettin'in esyalari ailesine yollanmis.
    o anneye babaya daha bir aci degil mi?
    zor aga.
    allah kimseye yasatmasin artik.
  • ama üç ay tatilleri var, ama maaşları ama...siz de biliyorsunuz aslında sadece bunlar için böyle sersefil yaşanamayacağını. evet terör destekçileri ve öğretmen düşmanları oturup yarattıkları manzaraya şöyle bir baksınlar bakalım, niye herkes giderek 'çomar' dedikleri cinse dönüşüyor, niye herşey hunharca küfleniyor, yozlaşıyor. neyse ama olsun o da üç tatil yapıyordu değil mi?
  • meslektaşımın , her zaman maaşından ve tatilinden bahsedilip aldığı paranın haram olduğundan konuşulan insanın , bir şehidin yürek sızlatan eşyalarıdır. kutlu tinin şad mekanın cennet olsun hocam. seni atsız'dan bir dörtlük ile anacağım hep.

ıstırabı kanına katta göz kırpmadan iç,
    varsın gülsün ardından ne çıkar bir iki piç,
    şu varlık dünyasında yalnız senin hiç mi hiç,
    bir şeyin olmayacak hatta mezar taşın da...
  • necmettin hoca için vatanına milletine hizmet etmek için gerekli olan asgari ihtiyaçların fotoğrafı. bizim içinse büyük bir utanç. aybüke hocayı koruyamadığımız gibi, necmettin hocayı da vatansız köpeklerden koruyamadık.
  • bu fotografı ögretmen yatıyor, ögretmen hep tatil yapıyor, atalım, keselim diye bangır bangır bagıran cahil cühela kesime göstermek lazım.
hesabın var mı? giriş yap