• bu devirde okumak aç kalmak demektir.atom fiziğine de, profesörlüge de lanet olsun artık.
  • bu şekilde hiçbir sosyal medya fenomenine para ve tık kazandırmamak için hesaplarına girmiyorum, gönderilerini ve videolarını izlemiyorum. size de tavsiye ederim.
  • arkadaş biz mühendisiz iş bulamıyoruz. bu insanlar ne yapıyorda bu kadar para kazanıyor inanılır gibi değil.

ilgili haber
  • ulan şu kafaya hayranım ya: ota boka gelip "siz de yapın o zaman, siz de kazanın". yazmak.

gelir adaletsizliği üzerine konuşacak, yorum yapacak, fikir sunacak kapasitede olmayan insanlar geliyor buraya "kıskanmayın siz de yapın bu kadar basitse" diyor. eğitilmezsiniz cidden.
  • kim bu ne iş yapıyor

edit: bilgilendirmeler için teşekkürler arkadaşlar ne iş yaptığının önemi yok babası defactonun sahiplerindenmiş
  • başlıkta toplanan "kerizler" yine "x üni, x bölümünü bitirdim" serzenişlerine başlamış. şu dünya okul okuyup servet sahibi olan kaç tane insan var?

maaşlı işlerde çalışmak için okullar bitirip burada ağlamayın.
  • boykot edilecek markalar listesinin turnusol kağıdı olmuştur.

hangi markayı tanıtıyorsa direkt engelliyorum.

bershka
    kahve dünyası
    birken terlikleri

sırayla gidiyor.
  • transfobik değilim.
    ınfluencerfobik, işte o benim.

ve hayır, boşuna çalışmıyorsunuz, influencerların üzerindeki şeyleri alıp onlara benzemek, ya da onlara benzeyen kadınlarla evlenmek için çalışıyorsunuz. yani eğer öyle olmasa firmalar neden bu insanlar üzerinden reklam yapsın, di mi.
  • normalde prim vermemek, popülerleşmelerine katkıda bulunmamak için bu tür başlıklara elimden geldiğince yazmıyorum.

bu insanları popüler hale getiren, takipçilerini milyonlar seviyesine çıkaran sensin. sen değilsen bile, kardeşin, arkadaşın ya da tanıdıkların.

sonra başlık altına gelip o milyonlar kazanıyor, ben üç kuruş maaş alıyorum diye ağlıyorsun.
hesabın var mı? giriş yap