• kendisi bulunduğu yere tırnaklarıyla kazıyarak gelmiş, dünyanın en hoş, alımlı, kültürlü ve en alçakgönüllü insanlarından biridir. akademik hayatın hayal kırıklıklarıyla geçmiş o zaman senin bebeğim. eğer bir akademisyensen bir insanı yargılamanın bu kadar kolay olmayacağını çözmüş olmanı dilerdim. yok öğrencisiysen bişey söylemeye gerek duymuyorum. ki bak ilk entaride okul birincisi olarak mezuniyetten bahsetmekte. insanlara yok öyle egolu böyle egolu diye sıçmığını atmadan önce aynaya bakman zannımca daha doğru olur.
    (bkz: cin olmadan adam çarpmak)

edit: çocuğum yaşında olduğunu tahmin ettiğim yazarımız beni not beklentisiyle yalaka ilan etmiş. aklı fikri notta kalmış, sanırım aldığı düşük notla bok attığı egosunu birleştirince ortaya böyle bir şey çıktı. öğrencisi olmamakla birlikte, derslerini, özellikle de fotoğrafçı olacaksan işini not için yapma diyecek kadar kendisinden tecrübeli olduğum kanısı uyandırdı bende. saygılarımı sunarım yine de kendisine. not beklemekle olmaz bu işler, bak sanatçı olma yolundasın sanırım. çık bu kafadan.

edit: imla

son edit: buralarda emeğe ve bana bok atan bir suser vardı. bu entari onun bedenine göre kesilmişti. doğruyu görmüş ve emeğe saygı duymuş olması temennisiyle..
  • 1979 izmir doğumlu fotoğrafçı. deü gsf fotoğraf bölümünden 2003 yılında birincilikle mezun oldu. being star isimli bitirme projesi ile turk fotografinda genc soluklar iide yeraldı.
  • sözlükte yazar olmuş ve kendine methiye düzen kişilik.kaynak:götüm adetullah:ytd
hesabın var mı? giriş yap