• kendinden sonraki yüzmilyonlarca kıza yol gösteren, onlara ilham veren hatun. ama sırf bu cümleyi duydukları için hayatı kayan, yaşamaktan soğuyan erkekler tanıdım yahu. gerçekten çok can acıtıcı bir söz; "ama ben seni arkadaşım olarak görüyorum!" benzini döküp kibriti çaksan daha az acı çekerdi zavallı adam. yine de bu kızcağız olmasa kadınlar erkekleri nasıl reddederdi diye merak etmiyor da değilim. belki "sana boşum", "sahibim var", "tipim değilsin" diyenler artabilirdi fakat hiçbiri seni arkadaş olarak görüyorumdan daha etkili olamazdı kesinlikle.
  • yüzbinlerce kişinin bedduasını almış, annesinin ya da bir dizi akrabasının kulakları milyonlar tarafından nazik bir şekilde çınlatılmış kızdır.
    bu kız aynı zamanda kanka ayağı göt ayağı sözünü bulan gencin en samimi arkadaşıdır.
  • yaratıcı olmasa bile zeki kızdır. çıkış yolunu çabuk bulmuştur. bunu ilk paylaştığı arkadaşı, bu muhteşem cevabı hemen bütün arkadaşlarına yaymıştır.

ayrılık konusunda da yaratıcı birini biliyorum. bi arkadaşım (kız) yarı mutsuz sevgilisinden nasıl ayrıldığını anlatıyordu. çocuğun yöntemlerine bayılmıştım

aklımda kalanlar:

*ilk günlerde aldığı bir hediyenin üzerinde "sevgilim seninle nice güzel haftalara yazıyor. adam önlemini baştan almış.
    *seni seviyorum ama aşık olamıyorum ile ilk ayrılık cümlesini kurup ayrılmış. içinde çok daha güzel zeka oyunları vardı ama hatırlamıyorum. bunlar kısa süreli ilişkilerde mantıklı hamleler gibi görünüyor.
  • bacı konseptinden yürütmüştür, orijinal fikirli değildir.
  • ben sana ümit vermedim diyen kızla akraba olması muhtemeldir.
  • peki sözünü bulan kızın can dostudur.
  • sevgili olmamak için mantıklı bahaneyi üretemeyen kızdır. mantıksız bir hamle olduğu için ilk kez bulunmasına gerek yoktur. herhangi bir ortamda herhangi bir kız tarafından sıfır saniyede oluşturulabilir.

insanlar hiç tanımadıkları yabancı kişilerle sevgili olmazlar. önce tanışılır* sonra uygun kişiyse sevgili olunur. mantıksızlık buradadır.

halbuki söylenmesi gereken seninle "arkadaşlıktan daha ilerisini düşünmüyorum" olmalıydı.
  • gıcık insandır. erkek dediğin varlık (eğer hödük değilse) ilgi göstermeyen kıza yapışmaz zaten. ama her daim arayıp mesaj atıp,oraya buraya çağırıp reaksiyonu alınca ''ama ben seni arkadaş olarak görüyorum'' diyen yedekçi zihniyetli hatundur. kendince zekidir.
  • fazla kibar olduğu için sevilmeyen kızdır. halbuki "çok çirkin ve aptalsın keşke ölsen" deseydi herkes bağrına basardı. :(
  • miyoptur.
hesabın var mı? giriş yap