• '' altıncı gol ofsayttı amına kodum çocuğu'' mu diyor ben anlamadım bir şey.
  • küfür değil, craig thomson denen o. çocuğuna iltifattır.
  • klasik şenol güneş hareketidir. kendisi maç içinde çok küfreder. favori küfürü de “amına koyduğumun çocuğu!”dur. kameraya yakalanması hoş olmamış tabi orası ayrı.
  • peki aynı şeyi fatih terim yapsa?

(bkz: sadece soruyorum)
  • tamam da karşı teknik direktörün suçu neydi?
  • 32 yasında sıradan bir futbolseverim ve galatasaraylıyım. günlük hayatımda küfür kullanırım ve cevremdeki insanların ki restoran müdüründen sanatcısına, seyyar satıcıdan grafikerine, avukatından bakkalına yani bize benzeyen bizim gibi olan hiçbir insanın günlük hayatında küfürsüz konustuguna sahit olmadım. kaldı ki facia bir hakem yönetiminin skoru etkilediği 6-0'lık yenilginin akabinde sarfedilmis sözler değil, gayet keyfi yerinde, küfürle yasamaya alısmıs insanların rutin reaksiyonları. bunları zaten hepiniz biliyorsunuz da, isi teknik direktörlük yapmak olan bir adamın haklı tepkisini ifade edis bicimi değerlerinize değil, holiganlık dürtülerinize ters geliyor. yoksa alayınız kacan golden sonra "ananı sikeyim ya" "amk cocugu" diyen adamlarsınız. sonra efendilik goygoyu yapıyorsunuz. söylenecek bence tek sey var senol hoca icin: ağzına sağlık, uefa'da basarılar.
  • akıllara ibrahim hacıosmanoğlunun şu sözünü getirmiştir;
    (bkz: kadın gibi yaşamayacağız adam gibi öleceğiz)

böyleleri başta oldukça; daha çok cansız mankene maç öncesi kına gecesi düzenlenir, kadınlarınıza tecavüz etmeye geliyoruz denilir, tribünde şişme bebek parçalanır, kadınlar-çocuklar ceza sayılır, yenen erkek- yenilen kadın sayılır.

nato kafa nato mermer.
  • bu futbolcu ve hocaların sahada yabancı hakemlere alenen küfrettiğini gören bir türk hakemi eminim gereğince alınıyor bu futbolcuların ve hocaların aynı biz taraftarlar gibi onlar ve çeşitli yakınları hakkında neler düşündüklerine dair fikir sahibi oluyorlardır.

yabancı futbolcu ve teknik direktörlerde pek daha az görünen bi durum bu.

artık git gide fikirlerim değişmeye başladı. bülent korkmaz, hagi, emre belözoğlu, volkan demirel, lugano, melo, caner erkin ve benzeri oyunculara kızmak yerine bu tip ikiyüzlülere kızmaya başladım. en azından diğerlerinin ne oldukları belli bu ve bunun gibiler en tehlikelisi. yüzüne güler arkandan söver. öyle bi efendi.

kendi liginde ilk yarı itibariyle kendi takımı lehine en çok hata yapılan hoca olmasına rağmen hemen her konuda bık bık konuşuyor, fikstürden, hakeme, transferde aklını çelemediği oyuncudan, ahlak ve erdeme kadar her konuda atıp tutuyor. uefa'ya gelince "konuşup ceza almak istemiyorum" çünkü bizim ligde ceza veremezler kaldı ki haklı bir ceza alırsan yine ağlar yine mağdur olursun. ne güzel iş di mi :)

editettin: ayrıca (bkz: #64484107)
  • maçı izlemedim. ama okuduğum ve arkadaşlarla konuştuğum kadariyla bjk'nin elenmesinde hakem 75% etkili olmuş.
    insanlar burada "neden küfür etti" demiyor senol güneş'e, "o kadar efendi, filozof, şerefli duruş vs." diye ayak bacak yaparken "aslında sevmediğiniz karakterler gibisiniz, bir farkınız yok" diyor. yoksa küfürle ilgili bir sorunumuz yok amına koyim...
  • "oynayacaginiz topun ta mk diyor. bi sutunuz da kaleyi bulsun" diyor.
    not: fb ve kiev gibi sezonun iki onemli macinda bjk'li oyuncularin kaleyi bulan sutu yok.
hesabın var mı? giriş yap