• i$te olayin birincil tanigindan tam acilimi;

hande - artocum, sen sesinden daha cok biraz da sivri dilin sayesinde isim yaptin oyle degil mi?
    arto - ehm...ohm..evt, siz bayanlar nasil bazi yerlere gelmek icin daha cok vucutlarini kullaniyolarsa, ben de dilimi kullaniyorum. dilini kullanmayi bilmeyenler bundan cok zarar goruyo ama bu benim elimde degil(eblek bi siritma)
    hande-amma yaptin artocum, seninki biraz genelleme olmuyo mu?
    arto - alakasi yok handecim, hepiniz biraz da olsa kullanmiyo musunuz vucudunuzu?
    hande- dogrusunu istersen evet ama, mesela ben...en azindan polis tarafindan basilmiyorum*...(ihihih diye siritir)
    bu sozun uzerine kendini tutamayan sevda ayaga firlayip...(gerisi malum)
    sevda-ne dedin sen hee? ne dedin?...$$$$rrrraaaaaaakkkk!(studyo cinlar)
    ...ve sevda devam eder haykirmaya....
    sevda-agzindan cikani kulagin duysun! ben senin gibi donsuz kalmadim tuvalet damlarinda. donsuz bi vaziyette kendimi rezil etmedim anladin miiiii!!...(double hoykurme)
  • eğer bülent ersoy'un bayılmasıyla başlayan süreç diye bir şey varsa, sevda demirel'in hande ataizi'ne tokat atması'yla başlayan bir süreçten bahsetmemek olmaz.böyle bir durum söz konusu olabilir :)

bu tokattan sonra ecevit hastalandı, dsp içinde çalkantılar ve parçalanmalar oldu - ve, akp'yi iktidara götüren erken seçim kararı alındı.

irdelenmeli *
  • arto'nun tokat gelip cem davran ayırdıktan sonra hande ataizi'nin tokatlanan yanağını okşaması ve teselli etmesi bambaşkadır. arto allah aşkına sen nasıl bir modelsin abicim. olaya son anda uyanıp araya girmeye çalışan ve tokat sonrası ayıran güneş gözlüklü cem davran olsun, 2 beden büyük takım elbisesiyle kızlara gaz verip oouuuv oouuuvv çeken arto olsun ekibin tamamı kült bir filmden fırlamış gibidir.
    ama handecim sen de ne hazırcevapsın ne soğukkanlısın öyle. bir de erik gibisin.
  • olay aninda orda olan birisi olarak, cok net soyleyebilirim ki, muthis bir olaydi. tokat sesi hala kulaklarimda.
  • bir çağı açıp bir çağı kapatmıştır.
  • dünyanın en yüzeysel adamı modunda diyebileceğim tek şey, tokatı sağlam koduydu.
    saygılar.
  • sevda demirel'in, "eğer o lafı söyleyen muhammet ali* olsaydı, ona bile vururdum" gibi saçmasapan bir yorum yapmasına neden olan tokat.
  • arto, olayla ilgili en karlı çıkan kişinin kendisi olduğunu söylemişti. olay sonrasında tv programları sıraya girmiş kendisini konuk alıp o anı anlattırmak için.
hesabın var mı? giriş yap