şükela:  tümü | bugün
  • 3 kasım 1985 doğumlu, bayer leverkusen forması giyen türk oyuncu. türkiye'nin under 19 ile yakaladığı başarıda büyük pay sahibiydi. hollanda'daki dünya gençler futbol şampiyonasında da ön plana çıkan tek oyuncuydu.
  • onumuzdeki sezon icin belcikanın germinal beerschot takımına kiralanan ve cok seyler beklenen umit milli oyuncumuz.
  • vestel manisaspor'un 4 yilligina anlastigi, genc orta saha oyuncusu.
  • bank asya 1.ligde manisaspor formasıyla çıktığı 4 maçta 6 gol atan 1985 doğumlu futbolcu. büyüklerin bu adamı yakın zamanda markaja alacağını tahmin ediyorum.
  • manisaspor'da ugur inceman'ın gidisinden sonra takım kaptanı olmustur.
  • u-20 dünya şampiyonası'ndaki bütün maçları izlemiştim. takımı sürükleyen 2-3 isimden biri sezer'di. özellikle sert şutları ve frikikleri çok etkiliydi. ukrayna maçında oleksandr aliyev ile şov yapmışlardı. ikisi de muhteşem frikikler atmışlardı.

o zamandan beri takip ederim sezer öztürk'ü. önce yurt dışında birkaç takım değiştirdi, sonra manisaspor'a transfer oldu. gerçekten çok sevindim izleyebileceğim için fakat istediğim performansı sergileyemedi malesef ilk 2 yılında. bu sezon her şey değişti onun için. 2'si türkiye kupası'nda olmak üzere 12 golü var toplamda. 3-4 maçını izledim sezon başından beri manisa'nın, hepsinde gayet iyi oynadı sezer. bu performansını sürdürürse 3 büyüklere transfer olur, ardından da milli takım kapısı açılır ona.

ayrıca sezer geçtiğimiz haziran ayında almanya'da evlendi.
  • bu sezonki performansıyla 4 büyüklerden birine transfer olabileceği ışığını veren futbolcu.
    altyapısının almanyadan olması zaten kendisini farklı kılıyor bu ülkede.
    ümit millide çektiği insanüstü şutların tadı hala damağımızda.
  • sayısaldan parayı vurursam , milletin kızlarla yemeği hayal ettiği milyonlarca liraları , bu şahıs için kullanıp canım kulübüme hediye edeceğim .
    sevdiğim izmir takımlarından olan karşıyakaya'da 90+3 de en az 35 metreden beraberlik golü atmıştır. bana 10 kupon sayısal oynatmıştır.

önceden edit: tuttuğum takımın ismini vermem, reklama gerek yok...manyak mıyım?...hangimiz değiliz ki bi yerde!..
  • bu yaz fenerbahçe'ye alınmasını istediğim ilk türk futbolcu.
  • geçtiğimiz yıl bank asya 1.ligi'nde yılın futbolcusu seçilmiş olan genç oyuncu. bu transfer döneminde fenerbahçenin dış transferdeki yerli oyuncu fırtınasından nasibini alamamış olması ilginç.