• saw 2de mükemmel fizikiyle beni hayran bırakan hatun
  • becker'da hemşire yardımcısı linda'yı oynayan kadın oyuncu.
  • 1970 south carolina doğumlu amerikalı aktris.

önemli filmleri arasında saw 3, saw 2, the island, saw ve carnival of souls sayılabilir.
  • saw serisinin ilk 4 filminde de boy gösteren 2 kişiden biridir.
    diğeri için (bkz: tobin bell)

edit: sokak ve kedi adlı suser uyardı, üçüncü bir oyuncu daha varmış (bkz: dina meyer)
  • anger management'da hayatının en rezil performansına imza atmaktadır. çok itici bir "ex-wife" olmuş!
  • çok ama çok itici bir ses tonuna sahip oyuncu. çocuk konuşuyormuş gibi hissediyorum, tonlama yok, vurgu yok.
  • anger management'ta kötü oyunculuğu ve ifadesiz yüz hatları yüzünden beni itiyor, ancak bazen linelarını söyledikten sonra gülümsüyor, kurtarıyor günü. zannederim yüzünde estetik var o yüzden ifadesiz gibi duruyor yüzü.

lezbiyenmiş bu arada, benim çok beğendiğim missi pyle ile evliymiş.
  • izlediğim en kötü oyuncudur.
  • anger management'taki rolü itici olmaksa, dizi oscar'ını kafadan alacak oyuncu. ama ben o ses tonuna katlanamıyorum. hintli oyuncunun mimikleri bile daha az mide krampı sebebi.
    ve evet diziyi charlie sheen için izliyorum.
  • kötü oyunculuğuyla dikkat çeken yeteneksizlik abidesi. anger management'ta abartılı konuşmaya çalışması, söylediği sözleri gülerek söylemesi (yani rolünde sinirlenerek söylemesi gerekeni charlie'den hoşlandığı için mi bilmiyorum bıyık altından gülerek söylüyor.), ve sesi çok rahatsız edici. bakıyorum 82'den beri oyuncuymuş, bir sürü yerde oynamış ve 32 senede alabildiği tek ödül "eyegore award". bazı şeyler deneyimle de olmuyor demek ki.
    bu arada missi pyle ile evli değildir. wikipedia'dan alıntılayalım: "two actresses pretended to get married in support of repealing prop 8 in california." lezbiyen olduğunu zannetmiyorum ayrıca.
hesabın var mı? giriş yap