• (bkz: dusene bir darbe daha)

savasti hukumetti derken zaten sikkin canimiz iyice bezdiren hadise.. efkardan hesapsiz kitapsiz yakarim sigaralari ardarda, kac tl olursa olsun...
  • guncel bilgi icin;
    (bkz: mayis 2003 te sigaraya yapilan zam)
  • bugün itibariyle yine yapıldığını duyduğum ve kısa marlboro lights tabir edilen ve bugünden itibaren bir paket alana yanında klima veren hedenin üç milyona fırlamış olmasına sebebiyet veren hödö.(tabi klima da verecek kardeşim o para nasıl kazanılıyo milletin kıçından ter aka aka.....hay ben bu zammı yapanıııın ayrıca....pöff...)
  • tiryakileri tütün sarmaya teşvik eden yapıcı bir zam... artık hepimiz kübalılar kadar olmasa da brezilyalılara yakın formatta pratik kazanarak tütün sarabileceğiz...
  • sigarayi zamaninda birakmayi gerektiren fiyat artirimi.
  • geçtiğimiz nisan ayı itibarı ile beni hiç bir şekilde etkilemeyen zam....

siz de bırakın

(bkz: sigarayı bırakmak)
  • sürekli cigara edindiginiz büfe ile papaz olmaniza sebep hamledir. is bu pust büfeci aksam haberlerinden ögrendigi zam haberini referans göstererek sürekli dumanladiginiz markaya da zam geldigini iddia eder. lakin tekel ve rj reynolds ürünleri zamlanmistir örnegin, sizin her zamanki markaniz bir british american tobaccos ürünüdür ve henüz zamlanmamistir. iyi bilirsiniz çünkü haberleri sektirmemissinizdir. büfeci israrla zamli tarife oldugunu söyler havadan 150 bin trl kar etmek için.

"bi kisa viceroy!"
    "al aabi!"
    "al surdan!"
    "aabi zam geldi!"
    "buna gelmedi!"
    "geldi aabi!"
    "bu sirket zam yapmadi!"
    "yapti aabi!"
    "yapmadi!"
    "yapti!"
    "almiyorum!"
    "alma aabi!"

150 bin lira fazladan tokatlamak için, hem de sürekli müsterisi, eh kek, müsteri kaybeder. sigara alacak büfe mi kalmadi?
  • daha ucuz ve daha lezzetsiz bir sigaraya geçmek için bulunmaz fırsat
  • pöfür pöfür *içen biri olmama rağmen sonuna kadar desteklediğim olaydır. öyle zamlar yapılsın ki insanlar göz göre göre zehir alamasın, insan gibi alışkanlıklarımız olsun...
hesabın var mı? giriş yap